Poznaj “Twój Boski Plan”, by Przełamać Wewnętrzne
Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC
byś miała Życie jakie Pokochasz z Pasją

Zapewne odczułaś (odczułeś) wiele zmian jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach – a może jesteś w trakcie wielu zmian w różnych obszarach życia… Jak sobie poradzić, z czego czerpać Źródło siły i inspiracji, gdy czujesz, że masz jej właśnie teraz za mało… skąd zyskać dodatkową moc do zmian…jakie są nieuniknione dla Ciebie i dla nas wszystkich.Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia a także harmonii męskiej i żeńskiej energii, zarówno w kobietach jak i mężczyznach.
Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia, czekająca tysiące lat na przebudzenie rodzi się, a wraz z nią nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga i sięgnie teraz po zawód z pasją lub własny biznes. To idealny czas, byś i Ty mogła pracować, tak jak chcesz, mieć czas dla rodziny i bliskich, kochać z pasją i honorować swoją nieskończoną kreatywność, przy tym pracując jak zechcesz, kiedy zechcesz.

Zaczynamy nowy etap w historii naszej planety. Po burzliwym początku roku 2014 powoli rodzi się nowy porządek..
To moment, którego nie możesz pozwolić sobie przegapić, gdyż co “zasiejesz” teraz – zbierzesz bardzo szybko teraz i w kolejnych latach.


Żeńska energia niesie ze sobą potrzebę wolności i radosnej materializacji Twoich pragnień, opartej na zaufaniu – o wysokich wibracjach.
To czas globalnej i indywidualnej transformacji dla wszystkich, rodzi się nowy świat, a tym samym kończy się świat jaki do tej pory znałaś ? Gdzie panowała przemoc, ego i typowo męski sposób zarządzania.

“Jedyną pewną rzeczą jest ZMIANA”

Dla wielu kobiet przebudzona energia Wenus jest wyzwaniem, by zintegrowały ją z męskim aspektem, odpowiedzialnym za działanie. To jest wręcz konieczne, by podjęły z odwagą działania, sięgnęły po swoje pasje, wykorzystując swoją wewnętrzną moc zaczęły je realizować. Poruszyłam ten aspekt żeńskiej i męskiej energii po raz pierwszy publicznie w 2009 r. gdy wyszła Przyciągnij Miłość. 

Pamiętaj, że działa prawo przeciwności, czyli jeśli np. chcesz zmaterializować wspaniały związek czy więcej pieniędzy to jednocześnie mogą się pojawić na chwilę wyzwania lub wydatki czyli kontrast ? tylko po to byś zdecydowała czego chcesz i przeszła ponad to wyzwanie, transformując słabości w siłę i MOC.

Teraz jest wspaniały czas. Możesz zacząć cokolwiek nowego co zapragniesz.
Cele, które w przeszłości zajmowały Ci lata, teraz możesz je osiągnąć w kilka miesięcy, a nawet tygodni. takie przyspieszenie nastąpiło.

Pragnę podzielić się z Tobą osobistą refleksją.
Czuję się jakbym już przeżyła dwa życia do tej pory, a nie jedno, ogrom doświadczeń, nie zawsze miłych, a często trudnych i ogromny bagaż lekcji, które doświadczałam i doświadczam. Czy te lekcje się kiedyś kończą? Całe życie jestem studentką szkoły życia i samodoskonalenia, taką mam misję. Jeszcze kawałek czasu przede mną 😉

Trwam w tej misji od wielu lat i nigdy się nie poddaję, zdradzę Ci coś co bez wglądu na wiatry pozwala mi trwać i być oparciem dla innych.
To wiara w siebie i miłość do siebie ponad wszystko, cokolwiek działo się w moim życiu wiara w miłość trwa wiecznie, jest jak fundament, na którym buduje solidne domy, jak opoka, która przetrwa wszelkie zawirowania i zmiany, jest jak słońce, które zawsze wschodzi następnego ranka..

Wiara w siebie i miłość do siebie to paliwo, by żyć pełnią życia? tworzyć życie, które kocham. Ale nie zawsze tak było. Musiałam się tego nauczyć, musiałam się nauczyć kochać siebie, musiałam się oduczyć kochania innych ponad samą siebie, poświęcania się dla innych, i to jest zdrowe.

W samolocie maskę zakładasz pierwsza, a potem pomagasz ją założyć innym, tak jest z miłością, najpierw kochasz siebie a potem kochasz innych. Problem pojawia się wtedy gdy uzależniasz swoją wartość, miłość własną od innych, gdy kochasz innych bardziej niż siebie.

To co możesz wtedy dać, to tylko tyle ile masz a jeśli nie masz wiele miłości do siebie to wiele nie możesz dać, czujesz się wyczerpana, bo trzeba najpierw zadbać o Twoje odnawialne źródło miłości do siebie, byś miała się czym dzielić z innymi. Pięknie to Agnieszka Grabowska napisała poniżej, cytuję: “Kobieca Moc to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie, dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean”

Tak, miłość to podstawa, tego co uczę, gdy jej nie masz brakuje Ci sił do życia, bycia, do relacji, do kariery czy do biznesu, jak długo można robić coś w czym nie ma radości i pasji, bo głowę zaprząta Ci jakiś toksyczny związek, albo nieudane relacje z kimś w pracy. Przyznasz sama, że trudno wytrwać w pasji …

A skąd się biorą pasje? z miłości do czegoś co lubisz, z miłości do życia, do siebie, a w rezultacie to tego czym służysz innym ludziom. Chcę się z Tobą podzielić jak możesz i Ty odzyskać swoją siłę, aktywować moc uwolnienia i być opoką dla siebie, i dla innych. Dawać i przyjmować. To staje się proste, gdy aktywujesz Twoją MOC.

U zmierzchu życia zadasz sobie najważniejsze pytanie: nie ile dóbr zgromadziłaś ale ilu ludzi kochałaś i ilu ludzi kochało ciebie. ile miłości pozostawiasz po sobie?

Spotkajmy się na sesjach online – pokażę Ci jak możesz aktywować więcej osobistej i zawodowej mocy, a przy tym cieszyć z pięknej kobiecości – mieć życie, które pokochasz pod każdym względem.


Zarezerwuj Twój promocyjny program teraz TUTAJ Fenomenalny w rezultaty >>>
FENOMENALNA NOWA EDYCJA z NOWĄ DAWKĄ TRANSFORMUJĄCEJ ENERGII- TERAZ z Agnieszką Przybysz aż przez 7 tygodni online audio, gdziekolwiek mieszkasz, pośpiesz się, dołącz do nas teraz.


W dniu 08.02.2013 18:37, Jolanta S. napisał(a):
“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!
Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).


DOBRODZIEJSTWA I CUDA PROGRAMÓW
Cześć Agnieszko,
Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.

Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC, robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012

“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie.

Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.
Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie.
To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

“Co do warsztatu Kobieca MOC Wenus jestem zachwycona.
Fakt, że zbyt mało czasu być może poświęcam w tej chwili na odsłuchiwanie sesji, ale mimo to jest mi dużo lżej.
Czy jest możliwość przedłużenia dostępu do Kobiecej Mocy – już niedługo 4 sesja i mam wrażenie, jakbym miała nie zdążyć…
Świetne ćwiczenia…”
Pozdrawiam serdecznie
Urszula Żukowska

“Dziękuję:)
Co do programu Kobieca Moc – to po początkowo czułam się fatalnie, ale po kilku dniach czyszczenia i uwalniania blokad zaczęło mi być znacznie lżej. I tak pozostało:) Teraz na co dzień żyje mi się znacznie milej i świat wokół wygląda jaśniej:)
Nie oczekiwałam zmian w zakresie pracy zawodowej, bo na tym polu na razie jestem usatysfakcjonowana, ale chciałam zmian w zakresie relacji. Częściowo to się udało. Uwolniłam się od kilku traum sprzed lat. Wyczyściłam relacje z Bratnią Duszą, z którą rozstaliśmy się w przykry sposób kilka lat temu, bardzo mnie to męczyło. Na razie Bratnia Dusza w postaci partnera życiowego nie pojawiła się, ale teraz mam nadzieję, że pojawi się!:)

Po kilku latach frustracji odzyskałam swoją dawną energię, a może nawet zyskałam jakąś nową?:)
Dziękuję za ten program!:)
Pozdrawiam serdecznie,” Magdalena M.

” Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC Wenus. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów.
Jakiś czas temu druga firma nawiązała ze mną współpracę. na razie to początek:)
I jeszcze trzecia niespodzianka jest w drodze. Jeszcze raz jestem bardzo wdzięczna za Kobieca MOC.” Agnieszka z Lublina

W wyniku programu Ania z Londynu dostała się do wymarzonej szkoły od września, już w pierwszych tygodniach programu Kobieca MOC, do której nawet Anglicy mają problem się dostać 🙂 – relacjonowała jej mama Grażyna na warsztatach Przyciągnij Miłość.

Cieszę się szczęściem tych wspaniałych kobiet, które dzięki skutecznym narzędziom i systemowi odzyskały swoją MOC.

Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę służyć pomocą oraz za takie wspaniałe wiadomości. Ilekroć czytam lub dowiaduję się od koleżanek kobiet, jakie moje studentki poczyniły wspaniałe transformacje, moje Serce raduje się 🙂 Dziękuję.

Poniżej przeczytasz co napisała inna uczestniczka Agnieszka z Warszawy i posłuchasz Grażyny.


Chcesz Aktywować Twoją Kobiecą MOC, Realizować “TWÓJ BOSKI PLAN”, by Mieć Życie, które Pokochasz teraz w tym roku!

Masz dość powtarzających się frustracji w życiu osobistym i zawodowym. Poczucia, że Cię coś ogranicza, że nie możesz przebić się przez tzw. szklany sufit własnych ograniczeń lub zewnętrznych okoliczności.
Masz poczucie, że coś Cię blokuje, by sięgnąć po pełnię Twoich możliwości w dowolnej dziedzinie życia…
Chcesz czuć się dobrze ze sobą, więcej zarabiać, odnosić sukcesy, czuć się wartościową kobietą…

Oto co jest też możliwe dla Ciebie dzięki KOBIECA MOC:

Wypowiedź Grażyny M.:


“Kobieca Moc Wenus to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie mogłam wydać na siebie dać sobie ogromną dozę luksusu w postaci aktywowania 5- ciu mocy kobiecości.
Dziękuję Agnieszce Przybysz za stworzenie takiego programu rozwoju osobistego i inspirację do tego by tworzyć z pasją to co chcę stworzyć.
Dziękuję po stokroć i do końca życia będę wdzięczna Agnieszce i Bogu, w którego wierzę bo ufam, że wiara góry przenosi za spotkanie tak wspaniałej kobiety na swojej drodze jaką jest Agnieszka Przybysz
polecę ją każdemu i wszędzie już to robię.
Transformacja jakiej doznałam w wyniku programu Kobieca Moc Wenus to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean
Spotkania z Agnieszką osobiste i odsłuchując jej nagrań są jak podróż do świata spełnienia obfitości.
łączę wyrazy wdzięczności,
dziękuję” Agnieszka Grabowska


Zdecyduj co chcesz teraz:
Jakie relacje i związek chcesz stworzyć?
Jakie pasje, zainteresowania chcesz wreszcie zrealizować?

Czy chcesz realizować się na etacie czy przygotować- zacząć własny biznes. A może rozwinąć bardziej istniejący biznes?
Jakie cele chcesz osiągnąć i dlaczego są one ważne dla Ciebie?

W duchu transformacji przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego na specjalnych zasadach.
Nauczę Cię jak odblokować Twoją kreatywną energię, jak z gracją możesz nią dysponować i kierować swoją energią, seksualną energią odpowiedzialną za kreatywność, by świadomie tworzyć to co zapragniesz. Nadszedł czas, by aktywować Twoją Kobiecą Moc.


Dołącz na 7 tygodniowy program, weź udział w tym wydarzeniu i sesjach audio bezpośrednio ze mną gdziekolwiek mieszkasz. Byś mogła mi zadać pytania pod sesjami @ uzyskać odpowiedzi i transformować Twoje życie i aktywować Twoją Kobiecą MOC – poznać Twój Boski Plan i mieć Życie, jakie Pokochasz, robiąc to w doborowym gronie we współpracy z innymi kobietami w tym programie.

Mam ten ogromny zaszczyt, że przyciągam wspaniałe kobiety, bądź jedną z nich. To będzie niezapomniane przeżycie, którym będziesz delektować się i do niego powracać przez kolejne miesiące.
Dokładnie tak czynią dotychczasowe uczestniczki moich programów. A skuteczność jest wyśmienita.


To Ekscytujący i Energetyczny NOWY, transformujący projekt na miarę ZMIAN, jakich doświadczasz teraz, dla KOBIET,
które chcą z większą łatwością realizować swoje cele osobiste i zawodowe,
Chcesz:
* nauczyć się radzić sobie z tym co określasz jako “porażki” lub “rozczarowanie” w życiu osobistym lub zawodowym, przy tym być wspaniałą, silną i atrakcyjną kobietą, (mężczyzn też wielokrotnie to dotyczy!)

* zachować poczucie własnej wartości i wewnętrznego bezpieczeństwa, bez względu na to co dzieje się w Twoim życiu teraz

* przebudzić w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna

* mieć więcej odwagi, motywacji i poczucia, że kroczysz właściwą drogą, podejmujesz słuszne decyzje & wybory, które doprowadzą Cię do upragnionego sukcesu, cokolwiek sukces dla Ciebie oznacza; więcej czasu dla rodziny … spokój umysłu…satysfakcja zawodowa, pomoc ludziom, integrując rozwój osobisty i duchowy na miarę obecnych czasów.


Jak wiesz każdy mój program przygotowuję starannie, dbając o unikalną jakość jak i wspaniałe korzyści dla uczestników, dostosowując go do potrzeb grupy. Zatem jeśli czytałaś jakiekolwiek moje publikacje lub byłaś na moich warsztatach, lub we wcześniejszych edycjach Kobieca MOC lub czytałaś na mój temat, to wiesz już, że pomogłam i pomagam tysiącom osób w ich transformującej podróży. Mogę pomóc też Tobie, jak mi na to pozwolisz.

To program wyjątkowo nastawiany na Twój rozwój osobisty, nie możesz go przegapić, jeśli chcesz PRZEBUDZIĆ Twoją wewnętrzną MOC i zacząć realizować “Twój Boski Plan” z większą łatwością, by mieć Życie, które Pokochasz To inny program niż dotychczasowe warsztaty. Inny niż dotychczasowe edycje Kobieca MOC. Zupełnie nowy- bo Ty też się zmieniasz teraz.

W ciągu 7 tygodni w zaciszu Twojego domu poprowadzę Cię osobiście przez sekretne ćwiczenia, krok po kroku przez mój sprawdzony system uwalniania blokad i przebudzenia Kobiecej Mocy w Tobie. Program edukacyjny będzie w postaci 7 sesji z praktycznymi i skutecznymi ćwiczeniami, do których dostaniesz dostęp i będziesz mogła je ponownie odsłuchaćdostęp tylko dla uczestniczek tego cudownego programu. Dodatkowo dostaniesz możliwość coachingu bezpośrednio ze mną przez forum wsparcia (ten element sam w sobie jest wart więcej niż cała inwestycja w Ciebie), pytania i odpowiedzi plus dostęp do forum wsparcia, gdzie będziesz mogła zadać pytania oraz mieć ? kontakt z innymi kobietami, wszystko w zaciszu Twojego domu 24/7, by zacząć realizować Twój Boski Plan w Twoim życiu. Zarezerwuj teraz swoje miejsce na specjalnych zasadach kliknij na przycisk poniżej

“Aktywuj Kobiecą Moc teraz”
. Samych sukcesów Ci życzę piękna kobieto!


Kobieca moc Twój Boski Plan
Wybierz Życie, które Pokochasz teraz

Dla kogo jest idealny ten program:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– pokochać siebie bardziej
– otworzyć się na przyjęcie obfitości
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa, MOC Intuicji, MOC Pasji & Przywództwa, MOC Kreacji – Kreatywności & Kobiecości i MOC Materializacji Twoich Pragnień, MOC Prosperity,
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty, albo rozwinąć biznes z pasją…


MOC Uwolnienia = Moc Oczyszczenia
Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz
Korzyści:
uwolnienie blokad, więcej wolności dla ciebie

MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa
Jak wzmocnić Twoją pewność siebie i poczucie wartości
Korzyści:
nauczysz się od czego naprawdę zależy Twoja wartość, jak ją pielęgnować, jak zachować zdrowe poczucie wartości, bez względu na to co myśli Twoje otoczenie. Jak nie poddać się emocjom “życiowych pesymistów” cokolwiek zamierzasz robić w życiu osobistym lub zawodowym.

MOC Intuicji
Jak słuchać intuicji i jak rozpoznać “głos” intuicji versus logiki
Korzyści:
nauczysz się podejmować łatwo decyzje w zgodzie z intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, szybciej i z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe. Jakże to istotne szczególnie teraz w czasie burzliwych zmian i wielokrotności wyborów.

MOC Pasji & Przywództwa
Bądź Liderką Nowej Ery Prosperity otwartą na Boskie wsparcie Wszechświata
Korzyści:
umiejętność z większą łatwością realizowania twoich pasji, tworzenia tego czego zapragniesz.celów w zgodzie z samą sobą, mając wpływ na Twoje przeznaczenie i otaczający Cię świat. Wnosząc Twój wkład w życie innych ludzi. Transformuj Twoje życie -> Transformuj otaczający Cię świat

MOC Kreatywności & Kobiecości
Zakochaj się w sobie, bądź kobietą świadomą swojej kreatywności, unikalności i kobiecości
Korzyści:
docenisz Twoją piękną kobiecość, by pozwolić sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność

MOC Materializacji Twoich Pragnień
Zyskaj pełną jasność czego naprawdę pragniesz w życiu i naucz się jak z Boskim wsparciem Wszechświata zrealizujesz ją z łatwością
Korzyści:
zyskasz świadomość dokąd zmierzasz, poczucie sensu życia i Twoje osobistej drogi, poczujesz się bardziej spełnienia jako kobieta? matka ? partnerka ? człowiek.

MOC Prosperity
Naucz się kierować swoją Energią & Emocjami, by Tworzyć Życie osobiste i zawodowe jakie Pokochasz.
Korzyści:
zrozumiesz jak tworzysz świadomie lub podświadomie, naucz się jakimi prawami rządzą się pieniądze i jak jedna rzecz powstrzymuje przypływ prosperity, pieniędzy i bogactwa do Twojego życia. Sam w sobie ten jeden sekret, gdy go poznasz i nauczysz się z niego korzystać jest wart więcej niż wielokrotność inwestycji w ten cały program.  
km3-01-7-tygodni
 

Zarezerwuj Twój promocyjny program teraz TUTAJ >>>
Kobieca MOC – Twój Boski Plan plus coaching na forum wsparcia bezpośrednio z Agnieszką

NOWA Edycja z NOWĄ ENERGIĄ = NOWA TY, którą Pokochasz


Kiedy? Edycja DOSTĘP Audio + forum wsparcia z Agnieszką – przez 7 kolejnych tygodni sesje przez internet.


sesje co tydzień – raz w tygodniu – dostęp audio dla uczestniczek

przy rezerwacji teraz,

Twoja inwestycja Kobieca Moc 3.0 tylko 697 zł dołącz do nas teraz tutaj >>>>

Opcja: 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu programu) Aktywuj Kobieca Moc w 2 ratach po 357 zł – napisz do nas


Dołączając do nas teraz otrzymasz dostęp do sesji audio z ćwiczeniami online + forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy!

nowa praca/ współpraca, zmiana wzorców, od 12 min 15 sec: relacje i wychowanie dzieci w kontekście Kobieca MOC,
budowanie większej pewności siebie – posłuchaj cenne wskazówki

Zarezerwuj teraz program Kobieca MOC 3.0! Podróż od wewnętrznej
transformacji do zewnętrznej samorealizacji & materializacji pragnień


W programie dla uczestniczek:

7 sesji audio ze wspaniałymi nowymi ćwiczeniami (jak wirtualny online warsztat z Agnieszką Przybysz) Dołącz do grupy KOBIET teraz i dostań dostęp do sesji plus 24/7 tyle razy ile zechcesz przez 6 miesięcy. Co cenią sobie uczestniczki najbardziej to fakt, że ten program warsztatu z sesjami mogą powtarzać tyle razy ile zechcą, co nie jest możliwe przy jednorazowym warsztacie stacjonarnym. Ilekroć potrzebujesz wsparcia wystarczy, że włączysz sesję i poczujesz się znacznie lepiej. To gwarantowane.
7 sesji pytania i odpowiedzi – szybki coaching – dostęp audio do sesji grupowej – dla uczestniczek
Forum wsparcia tylko dla uczestniczek, zadaj jakiekolwiek pytanie Agnieszce i uzyskaj transformującą odpowiedź
Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć na przycisk poniżej, by aktywować Twoją Kobiecą Moc teraz
cały system KM 3.0 tylko 697zł – NOWE wydanie przez 7 tygodni przydatne narzędzia rozwojowe dla pierwszych 30 kobiet TERAZ.
{Konto bezpośrednie na dole tej strony}.


cały system Kobieca MOC 3.0 “Twój Boski Plan” tylko 697zł (to mniej niż 100 zł za tydzień/ za sesję, którą powtarzasz wiele razy)- NOWE wydanie przez 7 tygodni – przydatne narzędzia rozwojowe teraz! Przy inwestycji za całość 697zł.

dolacz-do-nas


?Chciałabym również podziękować za zaproszenie na dzisiejszą konferencję, w której miałam możliwość uczestniczyć – było wspaniałe. Pani jest wyjątkową osobą, bardzo energetyczną, przyjazną. Bardzo podziwiam Pani profesjonalizm i otwartość i cierpliwość do ludzi. Pozdrawiam serdecznie? Teresa R.

“Chcę serdecznie podziękować Agnieszce za możliwość udziału w telekonferencji. Brak mi słów, by wyrazić co czułam podczas ćwiczenia. Teraz rozumiem pod jak wielkim wrażeniem są ludzie, którzy mają możliwość uczestnictwa w warsztatach na żywo. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.” Ewa


Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć TERAZ na przycisk poniżej i
DODAJ DO KOSZYKA TERAZ – KLIKNIJ TU >>
“Aktywuj Kobiecą Moc teraz”


refleksje i opinie uczestników w 2 tygodniu programu:


opowieści i refleksje uczestniczek Kobieca MOC po programie


Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
przestać się bać mężczyzn
ekspresja kobiecości
nowe kontrakty, nowi klienci…


nowa edycja * nowe ćwiczenia * nowa energia – 7 tygodni, dostęp do forum wsparcia przez 6 miesięcy

Kobieca MOC 3.0 Twój Boski Plan
Życie, które Pokochasz w 2 ratach po 357zł
( druga w 3 cim tygodniu programu)

dolacz-do-nas

Kobieca MOC 3.0 Twój Boski Plan -697zł
Życie, które Pokochasz
, gdziekolwiek mieszkasz

dolacz-do-nas


Oszczędzasz Czas i Pieniądze, oto dlaczego:

Studentki wyliczyły, że każdy problem wymaga czasu na jego przepracowanie lub przerobienie u psychologa. ?Wyliczyłam, że mam ok. 30 problemów, na każdy z nich nie wystarczy jedna sesja z psychologiem. Co zajmie ponad rok lub więcej 4 sesje w miesiącu z psychologiem to minimum 150 zł każda, czyli 600 zł miesięcznie x 12 miesięcy daje 7200 zł Tanio nie znaczy skutecznie.” ? Jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz i za to, że jesteś.” skomentowała Larysa.
Warsztaty i programy Agnieszki oszczędzają czas i pieniądze (bo dają skuteczne narzędzia i metody, co zajmuje tygodnie a nie pół roku czy lata u psychologa. Larysa


Na czym polega fenomen metod Agnieszki

Psychologowie uczestniczący w programach Agnieszki są zgodni, że zastosowanie autorskich narzędzi i metod Agnieszki Przybysz przynosi szybsze rezultaty i skuteczne.


Wierzę, że skorzystasz z tego cudownego programu, tak jak 100% dotychczasowych uczestniczek i będziesz zachwycona.
Moja Gwarancja Szczęścia: po zakupie dam Ci przetestować- doświadczyć pierwszą sesję, jeśli nie będziesz zadowolona, napisz do mnie w ciągu 3 dni od rozpoczęcia programu zaproponujemy Ci inne rozwiązanie i usuniemy z programu. Masz na to moje słowo. Wierzę w Twoją uczciwość.
Tak bardzo pewna jestem, że skorzystasz z wartości tego programu, że teraz ryzyko jest po mojej stronie.


Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, Mentor Biznes z Pasją
Autorka wielu książek, Pionierka coachingu
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)

NOWY Program Kobieca Moc – Twój Boski Plan” trwa 7 tygodni – (tylko dla uczestniczek dostęp do audio z ćwiczeniami 24/7 ) – 7 sesji audio w grupie z Agnieszką Przybysz przy niewielkiej inwestycji w Ciebie.

Dołącz do grupy KOBIET teraz i dostań dostęp do sesji online, gdziekolwiek mieszkasz, plus dostęp do programu 24/7 o każdej porze dnia i nocy, wtedy kiedy potrzebujesz wsparcia, kliknij tutaj >>>


Masz pytania

[spoiler title=”Czym różni się Kobieca MOC od innych programów – warsztatów Agnieszki Przybysz?”]Program Kobieca MOC to jednorazowy program prowadzony przez Agnieszkę, by aktywować Twoją Kobiecą Moc i uwolnić to co powstrzymuję Cię od RADOŚCI życia, by mieć życie, które Pokochasz.
TO zupełnie innym program niż np. ABC Przyciągnij Miłość – jego celem jest poprawa relacji i związków, zaś celem i intencją Kobieca Moc jest aktywacja Twojej wewnętrznej MOCY, podniesienie Twoich wibracji, nowe sekretne narzędzia, byś zaczęła realizować się jako kobieta, matka, liderka i człowiek, tak jak tego zapragniesz w każdej dziedzinie życia.[/spoiler] [spoiler title=”Dla Kogo jest to idealny program?”]To jedyny skuteczny program dla polskich kobiet, w obecnych transformujących czasach. Skorzystały z niego i korzystają z niego Polki mieszkające w kraju i za granicą.

Kobieca Moc to program zarówno dla nowych osób, które po raz pierwszy chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy Agnieszki Przybysz jak i dla stałych studentów, rekomendowane dla uczestniczek wcześniejszych edycji Kobieca MOC czy ABC Przyciągnij Miłość. Każda edycja jest INNA i inne ćwiczenia.
Dla dotychczasowych uczestników warsztatów, Kobieca Moc to zaawansowany krok w kierunku podniesienia energii, pracy z energią i łatwiejszej materializacji Twoich celów, a jednocześnie proste prowadzenie Cię przez ćwiczenia głosem Agnieszki. Wystarczy, że z nich skorzystasz.
Gdy czujesz, że “kręcisz się w koło”, wracasz do starych schematów, ciężko pracujesz, by cokolwiek osiągnąć, czujesz się przeciążona.
A może po prostu potrzebujesz “turbodoładowanie” dawki pozytywnej energii na kolejne miesiące i pełną jasność jaki jest Twój Boski Plan.[/spoiler] [spoiler title=”Jak mogę uczestniczyć w programie – warsztatach online? Czy Agnieszka planuje te warsztaty na żywo?”]Mamy świadomość, że masz mało czasu wszystkie sesje są w wersji online plus bezcenny dostępne 24/7 ćwiczenia i materiał od Agnieszki, byś mogła je wysłuchać po pracy kiedykolwiek zechcesz w domowym zaciszu. W programie znajdziesz forum wsparcia i formularz, by zadać Agnieszce pytanie i uzyskać coaching online & kolejne wskazówki, w razie potrzeby.
To jest super rozwiązanie dla zajętych kobiet, przy przystępnej inwestycji w Ciebie..

Nie mamy planów, by ten PRAKTYCZNY program Kobieca MOC powtórzyć na żywo, istotna jest tu cykliczność w wykonaniu ćwiczeń i to co zadzieje się między sesjami w procesie coachingu, dlatego program ten jest rozłożony w czasie przez 7 tygodni dla Twojego dobra.
Ponadto istotny jest czas, a dla kobiet najlepszy czas, by aktywować kobiecą moc jest teraz, gdy zachodzą kolejne zmiany.[/spoiler] [spoiler title=”Czy to prawda, że to jedyny aktualny program teraz?”]TAK, z uwagi na napięty kalendarz Agnieszki AKTUALNIE PRZY REJESTRACJI DO KOBIECA MOC 3.0 – 7 tgodni DOSTANIESZ DOSTĘP DO PROGRAMU W WERSJI AUDIO I FORUM WSPARCIA, GDZIE MOŻESZ ZADAĆ PYTANIE i otrzymać Agnieszki wsparcie.[/spoiler] [spoiler title=”Wyjeżdżam, jak skorzystam z programu jeśli nie będzie mnie przez tydzień lub dwa?”]

Wszyscy uczestnicy tego programu otrzymają ekskluzywny dostęp do nagrań sesji przez 6 miesiący, więc spokojnie będą mogli je wielokrotnie odsłuchać, gdyby zaszła taka potrzeba.[/spoiler] [spoiler title=”Chciałabym wziąć udział w programie. Czy mam połączyć się przez Skype, telefon? Czy wystarczy sam dostęp do Internetu? Ile to połączenie kosztuje?”]JEDYNY KOSZT TO KOSZT TWOJEGO INTERNETU. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu, by skorzystać z tego programu.
Pomyśl, ile już kosztuje Cię tkwienie w sytuacji, której dłużej nie znosisz?[/spoiler] [spoiler title=”Jak odbywa się program Kobieca MOC?”]Kobieca MOC 3.0 to fenomenalny program, na każdej sesji jest przynajmniej jedno długie ćwiczenie plus materiał edukacyjny i inspirujące pytania & refleksje uczestniczek. Z pewnością Cię zmotywują do działania.
Do tego 7 sesji coachingu w grupie: Pytania i Odpowiedzi na żywo tuż po sesji z ćwiczeniami. Żadnego z tych ćwiczeń nigdy nie udostępnialiśmy wcześniej online.
Zapewne zechcesz skorzystać z unikalnej możliwości szybkiego coachingu z Agnieszką na forum wsparcia pod sesjami.[/spoiler] [spoiler title=”Dlaczego nagrywam program i sesje?”]Uczestniczki cenią sobie BARDZO, fakt, że mogą wykonywać ćwiczenia i wracać do sesji wielokrotnie, co przy jednorazowym warsztacie nie jest możliwe. Dlatego to jest doskonała forma utrwalania i praktykowania ćwiczeń, co ma ogromny wpływ na Twoje efekty. To tak jakbyś w programie uczestniczyła wielokrotnie przy jednej inwestycji 697zł za 7 tygodniowy coaching w grupie.[/spoiler] [spoiler title=”Brakuje Ci czasu?”] Mamy świadomość, że masz mało czasu, ale cóż jest ważniejszego niż Ty sama.
Wiesz dobrze, że tyle ile dasz uwagi sobie, wielokrotność tego powróci do Ciebie z oczekiwanych i nieoczekiwanych źródeł i łatwiej Ci będzie dawać uwagę innym. Wszystkie sesje są w wersji audio, byś mogła je wysłuchać po pracy kiedykolwiek zechcesz 24/7. W programie znajdziesz forum wsparcia i możesz zadać Agnieszce pytanie i uzyskać kolejne wskazówki, w razie potrzeby.
To jest super rozwiązanie dla zajętych kobiet.[/spoiler] [spoiler title=”Jak to wygląda realizacja programu w praktyce?”]Przy rezerwacji programu Kobieca MOC 3.0 będzie miała dostęp do sesji audio w grupie, możesz zadać pytania Agnieszce – otrzymasz dostęp do forum wsparcia przez 6 miesięcy. Po dopełnieniu formalności wyślemy od razu uczestniczkom dane dostępowe. Bardzo prosto, jedyne o co proszę zadbaj o dostęp do internetu. To proste.[/spoiler] [spoiler title=”Czy jestem spóźniona i tym samym propozycja uczestnictwa w programie jest nadal aktualna?”]Nie jest za późno, masz do wyboru:
1) albo pomoc sobie i realizować ten fenomenalny program w wersji audio sesji tak jak to uczyniła zdecydowana większość uczestniczek Kobieca MOC, których referencje czytasz plus mieć dostęp do forum wsparcia z Agnieszką, gdzie możesz zadawać pytania. Ćwiczenia i tak robisz sama, słuchając sesji z Agnieszką.
Niestety nie powtórzymy go ponownie w takiej wersji – nawet za rok, gdyż sam w sobie program jest fenomenalny.

lub 2) możesz nic nie robić i czekać aż coś się samo wydarzy i zdać się na przypadek.
Życzymy mądrej decyzji dla Twojego dobra.[/spoiler] [spoiler title=”Czy można zapłacić za kurs Kobieca moc w euro?“]

Tak przechodząc przez sklep bezpieczne płatności “następny krok” wybiera Pani opcje paypal i płaci w wybranej przez siebie walucie. Jest przeliczane przez paypal. Tutaj >>> [/spoiler] [spoiler title=”Czy Kobieca moc 2,0 jest kontynuacja 1,0?“] Każdy program jak zauważysz w opisach ma zupełnie inne ćwiczenia. Nie jest to kontynuacja, aczkolwiek te same Panie brały udział w wielu edycjach zwiększając swoje efekty.
np. Kobieca Moc 1.0 choć aktywuje te same moce co Kobieca Moc 2.0 ma inne ćwiczenia, kolejne programy KM aktywują kolejne moce… Moc uwolnienia wygląda inaczej w każdej z edycji programu.[/spoiler] [spoiler title=”Czy z materiałów 5 tygodniowego kursu można korzystać dłużej? (często jestem w podróży i nie mam możliwości słuchać sesji)“] Tak, masz 6 miesięcy na korzystanie z programu i wsparcia Agnieszki na forum wsparcia pod sesjami audio, to dużo czasu.[/spoiler]

* Jeśli zadajesz sobie pytania: Czy dla mnie zadziała Kobieca Moc? Czy dam sobie radę?
Rozumiem wątpliwości, że nie jesteś pewna czy sobie poradzisz, by osiągnąć takie efekty jak inne uczestniczki tego programu. Być może próbowałaś wiele razy, byłaś na wielu różnych warsztatach i nie zadziałały one dla Ciebie.
Nie jesteś pewna, bo nie wierzysz w swoje siły, w siebie i potrzebujesz właściwego mentora na tej drodze. Z pewnością tu go odnajdziesz.

Według psychologii motywacji potrzebujesz przynajmniej jednej osoby, która w Ciebie uwierzy, by osiągnąć upragniony cel. Ja jestem tą osobą, wierzę w Ciebie, nawet jeśli Ty sama w siebie nie wierzysz.


Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tylko 697zł >>>

dolacz-do-nas
Poleć przyjaciółce

 

 


Część naszej wspaniałej, licznej grupy “Mocnych Kobiet”: Dziękuję 🙂 Rezerwacja miejsca:
Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, najlepiej po złożeniu zamówienia w linkach powyżej.
Numer konta jest w formularzu zamówienia.
Tytułem: proszę wpisać wybrany produkt.
(specjalna propozycja tylko w czasie trwania promocji)
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na nasz mail, by otrzymać szybki. Najlepiej skorzystaj z zamówienia online:


WAŻNE! NOWA EDYCJA – Twój Boski Plan – Wybierz Życie, które Pokochasz coaching teraz
realizowana z Agnieszką Przybysz przez 7 tygodni audio online – dostęp 24/7. Dołącz TERAZ tutaj >>>

Ostatnia edycja 5 tygodniowa była ponad rok temu i szybko się Nie powtórzy na żywo!
Dane dostępu tylko dla uczestniczek programu.

Jesteś absolwentką dowolnej edycji Kobieca MOC

chcesz skorzystać z ekstra sesji coaching Kobieca MOC, na audio online z Agnieszką Przybysz. W programie coaching grupowy, odpowiedzi na pytania oraz m.in: Moc Uwolnienia, Moc Wybaczenia, Moc Wdzięczności, Moc Pasji, Moc Obfitości (czasu, zasobów, relacji, miłości, pomysłów, pieniędzy.)

Masz pytanie? Zadaj je teraz poniżej:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Twoje pytanie

    Przepisz kod z obrazka

    captcha