Jak mieć Życie, które Pokochasz

(przez porażki i sukcesy)
Gratulujemy pierwszego kroku i zainteresowania spotkaniem online”Twój Boski Plan”.

Proponujemy sprawdź email w ciągu 5 minut i dodaj ap@coachinginstitute.biz do białej listy na Twoim koncie pocztowym. Jeśli nie znajdziesz email sprawdź folder spam, podaj email ponownie tutaj>>>

Korzystasz z Gmail – czytaj poniżej na tej stronie jak otrzymasz dostęp.

Dostęp do telekonferencji (stabilne łącze internetowe). Email z dostępem zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres Email. Gratulujemy.

Czasowy Dostęp webinar: Kobieca MOC Relacji, byś miała Życie, które Pokochasz

Poczujesz przedsmak tego co Cię czeka, gdy aktywujesz Kobiecą MOC oraz odpowiem na Twoje pytania i inne powtarzające się pytania

Chcesz:

Jak żyć bez strachu w obecnych czasach

Jak realizować swoje pasje ( albo jak je odkryć jeśli ich jeszcze nie znasz)

Jak aktywować Twoja moc pełnych możliwości w relacjach osobistych i zawodowych (sukces ma wiele twarzy, czym jest Twój sukces)

Jak poczuć się “interesującą” i “Inspirującą” kobietą, w Twojej Pięknej Kobhttp://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2014/05/a.pngiecości ( bez względu na wiek i wygląd) i wzmocnić poczucie wartości…i więcej…

nowości z ostatniej chwili i inspirujących zmian, by pomóc Tobie Błyszczeć w Swojej Pięknej Kobiecości i Cieszyć się Życiem z Pasją.

[pro-player width=’500′ height=’250′ type=’sound’ image=’http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2014/08/kobieca-moc-boski-plan1.png’] http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2014/09/kmteraz3.0efekty.mp3[/pro-player]

Jedyny skuteczny program dla polskich kobiet,

w obecnych transformujących czasach!

Tymczasem proszę pomóż nam przekazać tę wiadomość do innych kobiet


Poleć przyjaciółce

 

 

Korzystasz z Gmail?
Jeśli korzystasz z poczty gmail, mogłeś zauważyć, że wprowadzono tam zmiany, które mają wpływ na to czy otrzymujesz maile od nas i dostęp do gratisowych Mocy Inspiracji, artykułów i wideo, proszę wykonaj następujące kroki:
Krok 1: Kliknij na zakładkę ?Promotions? Promocje znajdziesz ją wśród innych zakładek ?Primary?, ?Social?
Krok 2. Znajdź dowolny email do Agnieszka Przybysz COACHING INSTITUTE i przeciągnij do Zakładki ?Primary? ? Podstawowy/Główny jakkolwiek jest to tłumaczone z angielskiego w Gmail.
Krok 3. Zobaczysz wyskakujące okienko z wiadomością, czy chcesz aby wiadomości od nas ?Agnieszki Przybysz? były automatycznie dostarczane do zakładki ?Primary? ? Podstawowy/Główny. Kliknij Tak ? ?Yes?
Z radością przygotowuję nowe niespodzianki i z entuzjazmem czekam na kolejne kontakty z Tobą poprzez newsletter, audio, wideo i inspirujące artykuły.

do usłyszenia z miłością i pasją
Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu
Ekspert relacji
Autorka bestsellera Przyciągnij Miłość

Masz pytanie? Zadaj je teraz poniżej:

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Adres Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  Przepisz kod z obrazka

  captcha