Jedyny skuteczny program dla polskich kobiet,

w obecnych transformujących czasach!Wzmocnij “Pewność Siebie”, by Przełamać Wewnętrzne

Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC

byś miała Życie jakie Pokochasz z Pasją


Obszerne fragmenty i niezapowiadana niespodzianka Agnieszki z Gdańska -1.03.50sec.


Wspaniałe Efekty Obfitości stworzone przez uczestniczki
podczas edycji wakacyjnej
Kobieca MOC 3.0

26 Aug 2014 20:42:41 ?Cześć Agnieszko!
Jak wiesz zapisałam się do Ciebie na program KM, ale niestety tylko w jednej sesji mogłam uczestniczyć na żywo. Pozostałe powoli odsłuchuję.
Dzięki pierwszej sesji, gdzie mówisz m.in. o tym aby zrobić porządek w swoim otoczeniu zdecydowałam się dosłownie na PORZĄDEK. Czułam, że u mnie w mieszkaniu brak energii, powietrza, nie miałam czym oddychać, źle się czułam przebywając w nim. Dlatego też zrobiłam remont mieszkania niemalże generalny :), wymieniłam podłogi, niektóre meble, pomalowałam ściany. Teraz czuję, że mam czym oddychać, mam więcej przestrzeni. Powiem więcej jak tylko uskuteczniłam “sprzątanie otocznia” znalazłam pracę. Właśnie sfinalizowałam umowę. Niestety, nie jest dokładnie to, co napisałam w zamówieniu, ale jednocześnie ciekawe jest to, że to co napisałam w zamówieniu jest dokładnie na wyższym stanowisku (chodzi mi tutaj o samochód – nawet marka się zgadza), na które de facto myślę że będę miała szanse (mam nadzieję w bardzo bliskiej przyszłości ;))? Gosia N. /Warszawa

“Zrozumiałam jak wiele mi zabrano poprzez brak akceptacji, wyśmiewanie moich pomysłów, byłam zbyt słaba, uzależniona od innej osoby, aby w całej pełni, z entuzjazmem realizować swoje zamierzenia.
Zrobiłam dużo, ale cały czas nie czułam swojej mocy. Sesja druga to pokazała, Odebrałam to co mi zabrano, teraz idę dalej, dzięki Tobie Agnieszko zaczynam się otwierać. Bardzo motywujące dla mnie było to co powiedziałaś ?Im więcej daje sobie tym więcej dostaje?.i spełniło się moje marzenie, jadę po raz pierwszy tak naprawdę zrobić coś dla siebie….” więcej znajdziesz na forum Kobieca MOC 3.0 napisała: Alex

Ania L. przyciągnęła 2 900 zł w 2 tygodniu programu KM 3.0

Aktywuj teraz Twoją Kobiecą MOC, Kliknij TUTAJ, zarezerwuj miejsce teraz tutaj >>> Dołącz do nas sesje teraz, dla pierwszych 35 kobiet: bonus ekstra sesje z Agnieszką (dodatkowa wartość 600zł)


Posłuchaj teraz: opinie uczestniczek: “od straty do sukcesu”:

nowa praca/ współpraca, zmiana wzorców, od 12 min 15 sec: relacje i wychowanie dzieci w kontekście Kobieca MOC,
budowanie większej pewności siebie – posłuchaj cenne wskazówki.


Sylwia, która włączyła się do rozmowy na telekonferencji mówiła jak była poddana mobingowi i dzięki KM jest dziś inną kobietą, dodatkowo napisała:
“Chciałam przesłać gorące podziękowania za Twoją obecność w moim życiu, bo to co dzięki Twojemu mentoringowi i prowadzeniu za rękę dosłownie, osiagnęłam jest również Twoim sukcesem nie tylko moim, bez Twoich wskazówek długo stałabym jeszcze w miejscu ciągle rozpamiętując wyrządzone mi krzywdy.
Z CAŁEGO SERDUSZKA DZIEKUJĘ Z WDZIĘCZNOŚCIĄ.
Wybacz musiałam to napisać bo nie zdążyłam tego powiedzieć telefonicznie.” Sylwia J.


dolacz-do-nas

Skorzystaj teraz z okazji!

Dołączając do nas teraz otrzymasz dostęp do sesji Audio z ćwiczeniami i forum wsparcia z Agnieszką online pod sesjami!

W dniu 08.02.2013 18:37, Jolanta S. napisał(a):
“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc Wenus!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!
Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta, Szwecja (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

Więcej refleksji i opinii uczestniczek Kobieca MOC poniżej!


Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
poczucie bezpieczeństwa
ekspresja kobiecości
nowe kontrakty, nowi klienci…


Skorzystaj teraz Kobieca MOC 3.0, gdziekolwiek mieszkasz, kliknij tutaj >>>

NOWE wydanie przez 7 tygodni (dostęp audio do ponownego odsłuchiwania 24/7 przez kolejne miesiące). Wszystko co potrzebujesz to dostep do internetu).

Twoja inwestycja całkowita to teraz 697 zł plus ekstra bonus dla pierwszych 35 kobiet – ekstra sesje z Agnieszką (dodatkowa wartość 600zł)

Decyduje kolejność zgłoszeń. Dołączając do nas teraz otrzymasz dostęp do sesji Audio z ćwiczeniami i sześciomiesięczne forum wsparcia z Agnieszką online pod sesjami.

Kobieca MOC 3.0 NOWA edycja – NOWE skuteczne ćwiczenia & narzędzia

Kiedy? Teraz – wybierz szczęśliwe życie!


Edycja Audio + forum wsparcia z Agnieszką – przez 7 kolejnych tygodni przez internet tylko dla uczestników.
lub 2 raty po 357zł (druga w 3 cim tygodniu programu) Aktywuj Kobieca Moc w 2 ratach po 357zł teraz tutaj >>>>
Skorzystaj z rat, tylko jak planujesz być w całym programie, by nie tworzyć sobie negatywnej “karmy”


Oto co piszą i mówią kobiety na temat Kobieca MOC:

?Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.
Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.? Kasia Su.

?Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC Wenus. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów. Agnieszka P. Lublin

?Poczułam się naprawdę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę.? Monika S. Warszawa


Kobiety w tym programie i po programie doświadczyły rezultatów w następujących obszarach życia:

Odkryły cel życiowy
Zyskały więcej prosperity w życiu
Poprawę zdrowia i samopoczucia
Wiekszą kreatywność w pracy i biznesie
Rozwój zawodu, kariery lub biznes z pasją
Bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi
Owocnej współpracy między kobietami i wzajemnie motywującej zachęty?by zmieniać świat na lepszy.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji coachingu teraz dla pierwszych 35 osób. Zrób sobie prezent, za który będziesz dziękować przez kolejne lata.
To lepsza inwestycja niż jakakolwiek lokata w banku, czy w nieruchomości – uczestniczki uzyskały znacznie większy wzrost z inwestycji. Z kilkuset złotych zainwestowanych, zwrot: kilku, kilkunastu i kilkudziesięciu tysięcy i więcej w krótkim czasie, nie mówiąc o efektach dla Duszy!

Kobieca MOC Wybierz Życie, które Pokochasz teraz

Dla kogo jest idealny ten program:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– pokochać siebie bardziej
– otworzyć się na przyjęcie obfitości
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa, MOC Intuicji, MOC Pasji & Przywództwa, MOC Kreacji – Kreatywności & Kobiecości i MOC Materializacji Twoich Pragnień, MOC Prosperity,
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty, albo rozwinąć biznes z pasją…

MOC Uwolnienia = Moc Oczyszczenia
Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz
Korzyści:
uwolnienie blokad, więcej wolności dla ciebie

MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa
Jak wzmocnić Twoją pewność siebie i poczucie wartości
Korzyści:
nauczysz się od czego naprawdę zależy Twoja wartość, jak ją pielęgnować, jak zachować zdrowe poczucie wartości, bez względu na to co myśli Twoje otoczenie. Jak nie poddać się emocjom “życiowych pesymistów” cokolwiek zamierzasz robić w życiu osobistym lub zawodowym.

MOC Intuicji
Jak słuchać intuicji i jak rozpoznać “głos” intuicji versus logiki
Korzyści:
nauczysz się podejmować łatwo decyzje w zgodzie z intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, szybciej i z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe. Jakże to istotne szczególnie teraz w czasie burzliwych zmian i wielokrotności wyborów.

MOC Pasji & Przywództwa
Bądź Liderką Nowej Ery Prosperity otwartą na Boskie wsparcie Wszechświata
Korzyści:
umiejętność z większą łatwością realizowania twoich pasji, tworzenia tego czego zapragniesz ?.celów w zgodzie z samą sobą, mając wpływ na Twoje przeznaczenie i otaczający Cię świat. Wnosząc Twój wkład w życie innych ludzi. Transforumj Twoje życie -> Transforumj otaczający Cię świat

MOC Kreatywności & Kobiecości
Zakochaj się w sobie, bądź kobietą świadomą swojej kreatywności, unikalności i kobiecości
Korzyści:
docenisz Twoją piękną kobiecość, by pozwolić sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność

MOC Materializacji Twoich Pragnień
Zyskaj pełną jasność czego naprawdę pragniesz w życiu i naucz się jak z Boskim wsparciem Wszechświata zrealizujesz ją z łatwością
Korzyści:
zyskasz świadomość dokąd zmierzasz, poczucie sensu życia i Twoje osobistej dorgi, poczujesz się bardziej spełnienia jako kobieta? matka ? partnerka ? człowiek.

MOC Prosperity
Naucz się kierować swoją Energią & Emocjami, by Tworzyć Życie osobiste i zawodowe jakie Pokochasz.
Korzyści:
zrozumiesz jak tworzysz świadomie lub podświadomie, naucz się jakimi prawami rządzą się pieniądze i jak jedna rzecz powstrzymuje przypływ prosperity, pieniędzy i bogactwa do Twojego życia. Sam w sobie ten jeden sekret, gdy go poznasz i nauczysz się z niego korzystać jest wart więcej niż wielokrotność inwestycji w ten cały program.   

Zarezerwuj Twój promocyjny program teraz TUTAJ >>>
Kobieca MOC – Twój Boski Plan plus coaching na forum wsparcia bezpośrednio z Agnieszką

NOWA Edycja z NOWĄ ENERGIĄ = NOWA TY, którą Pokochasz

Kiedy? Edycja Audio + forum wsparcia z Agnieszką – przez 7 kolejnych tygodni sesje online audio przez internet.

Masz pytanie? Rozwiń + poniżej

[spoiler title=”Czy to jedyny termin KM 3.0?“] To jedyny skuteczny program dla polskich kobiet, w obecnych transformujących czasach. Skorzystały z niego i korzystają z niego Polki mieszkające w kraju i za granicą.
Pytania zadasz na forum pod sesjami ? masz wtedy pewność, że na Twoje pytania odpowiem na piśmie. Dostaniesz dostęp do nagrania z transformującymi ćwiczeniami tylko dla uczestników przez 6 miesięcy.[/spoiler] [spoiler title=”Czy jeśli przegapisz sesje, będziesz mogła je nadrobić?“] Tak, przerobisz sesję z ćwiczeniami we własnym tempie, będziesz mogła zadać pytania na forum wsparcia, przed kolejną sesją?[/spoiler] [spoiler title=”Co oznacza udział sesjach, gdziekolwiek mieszkasz?“] To oznacza dostęp przez internet…gdziekolwiek jesteś tyle razy ile zechcesz w trakcie trwania programu i 6 miesięcy forum wsparcia z Agnieszką. Udział w forum wsparcia da Ci możliwość zaadresowania twojej konkretnej sytuacji i odpowiedzi na pytania – szybki coaching.[/spoiler] [spoiler title=”Jeśli jestem spóźniona, czy propozycja uczestnictwa w programie warsztatu jest nadal aktualna?“] Nie jest za późno, masz do wyboru:
1) albo pomoc sobie i realizować ten fenomenalny program w wersji audio sesji tak jak to uczyniła zdecydowana większość uczestniczek Kobieca MOC, których referencje czytasz plus mieć dostęp do forum wsparcia z Agnieszką, gdzie możesz zadawać pytania. Ćwiczenia i tak robisz sama, słuchając sesji z Agnieszką.
Niestety nie powtórzymy go ponownie w takiej wersji – nawet za rok, gdyż sam w sobie program jest fenomenalny.

lub 2) możesz nic nie robić i czekać aż coś się samo wydarzy i zdać się na przypadek.
Życzymy mądrej decyzji dla Twojego dobra.[/spoiler] [spoiler title=”Jak to wygląda realizacja programu w praktyce?“] Przy rezerwacji programu Kobieca MOC 3.0 będziesz miała dostęp do sesji grupowych audio, możesz zadać pytania Agnieszce, w tym celu otrzymasz dostęp do forum wsparcia przez 6 miesięcy. Po dopełnieniu formalności wyślemy Ci od razu dane dostępowe. Bardzo prosto, jedyne o co prosimy, to zadbaj o dostęp do internetu. To proste.[/spoiler]

Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tutaj 697zł, zyskaj ekstra sesje dla pierwszych 35 kobiet. Dołącz do nas teraz


Możesz do nasz dołączyć ale tylko wtedy gdy masz intencje być w całym programie, gdy czujesz że coś Cię do niego przyciąga, czujesz potrzebę serca by tego doświadczyć choć nie wiesz dokładnie jak to wszystko będzie miało cudowny wpływ na twoje życie..

Tego nie musisz wiedzieć wystarczy, że zaufasz sobie swojej intuicji i mnie twojemu mentorowi, który przeprowadzi Cię przez ten proces z łatwością, tak jak to uczyniłam dla wielu innych kobiet i tysięcy kobiet w moich programach, dając im doświadczyć efekty dla duszy, ciała i na planie materialnym? Zapewniam Cię, że to będzie z pewności niezapomniane doświadczenie.

Jeśli, chcesz tylko zobaczyć z ciekawości jak wygląda pierwsza sesja ze mną i skorzystać z gwarancji zwrotu, a nie myślisz o całym programie, to nie dołączaj do nas, bo wtedy tworzysz negatywną karmę dla siebie, którą potem trzeba odpracować.


Opcja: 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu programu) Aktywuj Kobieca Moc w 2 ratach po 357 zł teraz tutaj >>>>

slajd-opinie

Zarezerwuj Twój promocyjny program teraz TUTAJ >>>
Kobieca MOC – Twój Boski Plan plus coaching na forum wsparcia bezpośrednio z Agnieszką

NOWA Edycja z NOWĄ ENERGIĄ = NOWA TY, którą Pokochasz

Masz pytanie? Zadaj je teraz poniżej:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Twoje pytanie

    Przepisz kod z obrazka

    captcha