Wzmocnij “Pewność Siebie”, by Przełamać Wewnętrzne,


Ukryte Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC

byś miała Życie, które Pokochasz z PasjąPoznaj Sprawdzony System, który pomógł Kobietom takim jak Ty, Zwiększyć


Swoją Wartość i Dochody o 30% – 70%, Wzbogacić Swoją Piękną Duszę,

bez względu na to czy Pracujesz teraz na Etacie czy we Własnym Biznesie.Specjalna OKAZJA poniżej

Rozkwitaj w Twojej kobiecości i obfitości


Dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy:

A. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze, albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz?
odkładasz marzenia na potem? czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój “szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych ? awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze?. Brakuje Ci motywacji i wsparcia? podjęcia właściwej decyzji?

Przeczytaj dalej jak mogę Ci pomóc.


Dla kogo jest idealny program coaching Kobieca MOC:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– pokochać siebie bardziej
– otworzyć się na przyjęcie obfitości
– aktywować Twoją MOC
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty, albo rozwinąć biznes z pasją…


coaching Kobieca MOC sesje audio online
6 tygodni w tym 2 x MOC Uwolnienia, plus forum wsparcia
przez 6 miesięcy, teraz:

Jeśli chcesz mieć więcej energii, lepsze samopoczucie, więcej równowagi między życiem osobistym, a zawodowym, więcej radości, szczęścia w relacjach, chcesz czuć się jeszcze bardziej atrakcyjną kobietą (atrakcyjnym mężczyzną), a przy tym odkryć swoje pasje, jeśli ich nie znasz, realizować swoje pasje, więcej zarabiać lub utrzymać stan dotychczasowych zarobków z większą łatwością.
Cieszyć się życiem, które pokochasz, to doświadcz i poczuj co jest możliwe dla Ciebie teraz.

Wszystko co potrzebujsze, by aktywować Twoją Moc to dostęp do internetu i telefonu, gdziekolwiek mieszkasz!Kobieca_moc_Agnieszka_Przybysz


 

MOC Uwolnienia – 2 sesje = Moc Oczyszczenia
Jak uwolnić, poczyścić negatywne emocje z Twojego ciała i struktury energetycznej, które blokują przypływ dobra, tego co pragniesz w dowolnej dziedzinie życia. Korzyści: poczyszczenie kilkudziesięciu negatywnych emocji takich jak: złość, smutek, żal, samotność, by zyskać więcej spokoju, miłości…

MOC Wybaczenia
Jak zrobić miejsce w Twoim życiu na więcej tego czego pragniesz zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i związku czy też drodze zawodowej, biznesowej? Korzyści: nauczysz się wybaczać, odpuszczać, czyniąc to dla siebie, by nie nosić długie miesiące czy lata urazy, tych emocji, co powoduje stres, pogorszenie samopoczucia, a nawet uszczerbek na zdrowiu, choroby. Uniknąć tego co niszczy twoje zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Bez zdrowia nie ma nic!

 
 

MOC Wdzięczności
Jak otworzyć się na dawanie i przyjmowanie tego czego chcesz, czy to wspaniała kariera, czy biznes z pasją czy też więcej miłości i radości życia. Jak doświadczyć równowagi między dawaniem, a przyjmowaniem. Jedno i drugie jest jednakowo ważne jak wdech i wydech, bez którego nie ma życia. Korzyści: zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością. Poznasz jaki ma ona wpływ na to co tworzysz każdego dnia i znacznie więcej? poczujesz jej moc.

MOC Pasji
Jak odkryć Twoje pasje i je doświadczać w życiu. A jeśli znasz swoje pasje jak je zacząć realizować z większym rozmachem dla dobra Twojego, a nawet innych ludzi. Korzyści: życie z pasją, życie z sensem każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu. Ile to jest warte? Bezcenne.

 
 

MOC Obfitości (czasu, zasobów, relacji, pomysłów, pieniędzy…)
Jak przyjmować i tworzyć obfitość świadomie i podświadomie Korzyści: poznasz praktyczny sposób tworzenia obfitości, tego czego pragniesz z większą łatwością w zgodzie z pragnieniami Twojej duszy, umysłu i ciała.


Po sesji Moc Uwolnienia, Karla napisała Submitted on 2014/10/29 at 10:09 am
“Najważniejsze, że ćwiczenie, medytacja zadziałały fantastycznie. Leżałam na łóżku ze słuchawką telefonu i czułam przepływające fale ciepła na ciele, szczególnie w nogach i okolicy ud. Już wiem, że powoli wszystko zaczyna wracać i że nie można odpuszczać pracy nad sobą.Poza tym zawsze obserwuję natychmiastowe efekty po medytacjach, które Pani prowadzi. Samej jest mi trudno wyciszyć się do takiego poziomu i osiągnąć tak głęboki relaks.
Cieszę się, że osiągnęłam stabilny poziom spokoju. Na ten moment to dla mnie najważniejsze.
Bardzo dziękuję za odpowiedź i poradę. Zaraz zabieram się za list uwalniający do Pana, który pojawił się w moim życiu zaraz po pierwszych ćwiczeniach bratniej duszy. Może dlatego tak popłynęłam w relacji z nim? Faktem jest , że jak tylko mi zaczęło zależeć na kontaktach z nim zatracałam swoją moc którą miałam na początku. I potem zniknął:( widocznie tak miało być.
Jeszcze raz WIELCE DZIĘKUJĘ! i chyba sobie też dziękuję, że wysupłałam ostatnie pieniądze i jestem tutaj :))) Karolina


oto co mówią inne wspaniałe uczestniczki
po pierwszej nowej sesji na żywo online:


Twoja inwestycja to tylko 697 zł, kliknij dołącz teraz, zyskaj bezcenne ćwiczenia i wskazówki.


Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć na przycisk Dołącz do nas, by aktywować Twoją Kobiecą Moc teraz przy inwestycji w Ciebie 697 zł. NOWE wspaniałe sesje coaching online – dostęp do AUDIO, gdziekolwiek mieszkasz przez 6 tygodni teraz coaching grupowy online NOWE rewelacyjne sesje wartość wielokrotność x 700 zł dla Ciebie TERAZ w trakcie promocji. Plus Forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy. Sesje trwają od 60 do 90 min, w programie coaching grupowy, odpowiedzi na pytania oraz Nowe ćwiczenia m.in: Moc Uwolnienia – 2 tygodnie, Moc Wybaczenia, Moc Wdzięczności, Moc Pasji, Moc Obfitości (czasu, zasobów, relacji, miłości, pomysłów, pieniędzy?.) Dodatkowa ekstra sesja MOC Uwolnienia.
Dostęp do wersji audio sesji tylko dla uczestniczek.
Ważne: dostęp do programów przypisany jest do Twojego indywidualnego adresu email i IP.Dostęp co najmniej 6 miesięcy pozwala na kilkakrotne przerobienie programu.

(sesje audio online to jedyna możliwość, by skorzystać z tych skutecznych narzędzi dla Kobiet). Ekskluzywny dostęp audio z dowolnego urządzenia mobilnego.
Posłuchaj innych kobiet, co jest możliwe też dla Ciebie:


26 Aug 2014 20:42:41 “Cześć Agnieszko!
Jak wiesz zapisałam się do Ciebie na program KM, ale niestety tylko w jednej sesji mogłam uczestniczyć na żywo. Pozostałe powoli odsłuchuję.
Dzięki pierwszej sesji, gdzie mówisz m.in. o tym aby zrobić porządek w swoim otoczeniu zdecydowałam się dosłownie na PORZĄDEK. Czułam, że u mnie w mieszkaniu brak energii, powietrza, nie miałam czym oddychać, źle się czułam przebywając w nim. Dlatego też zrobiłam remont mieszkania niemalże generalny :), wymieniłam podłogi, niektóre meble, pomalowałam ściany. Teraz czuję, że mam czym oddychać, mam więcej przestrzeni. Powiem więcej jak tylko uskuteczniłam “sprzątanie otocznia” znalazłam pracę. Właśnie sfinalizowałam umowę. Niestety, nie jest dokładnie to, co napisałam w zamówieniu, ale jednocześnie ciekawe jest to, że to co napisałam w zamówieniu jest dokładnie na wyższym stanowisku (chodzi mi tutaj o samochód – nawet marka się zgadza), na które de facto myślę że będę miała szanse (mam nadzieję w bardzo bliskiej przyszłości ;))” Gosia N. {kariera w korporacji}/ Warszawa

Zrozumiałam jak wiele mi zabrano poprzez brak akceptacji, wyśmiewanie moich pomysłów, byłam zbyt słaba, uzależniona od innej osoby, aby w całej pełni, z entuzjazmem realizować swoje zamierzenia.
Zrobiłam dużo, ale cały czas nie czułam swojej mocy. Sesja druga to pokazała, Odebrałam to co mi zabrano, teraz idę dalej, dzięki Tobie Agnieszko zaczynam się otwierać. Bardzo motywujące dla mnie było to co powiedziałaś. Im więcej daje sobie tym więcej dostaje?.i spełniło się moje marzenie, jadę po raz pierwszy tak naprawdę zrobić coś dla siebie….” więcej znajdziesz na forum Kobieca MOC 3.0 napisała: Alex

Ania L. przyciągnęła 2 900 zł w 2 tygodniu programu KM 3.0

“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie.
Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.
Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie.
To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

“Co do warsztatu Kobieca MOC jestem zachwycona.
Fakt, że zbyt mało czasu być może poświęcam w tej chwili na odsłuchiwanie sesji, ale mimo to jest mi dużo lżej.
Czy jest możliwość przedłużenia dostępu do Kobiecej Mocy – już niedługo 4 sesja i mam wrażenie, jakbym miała nie zdążyć…
Świetne ćwiczenia…”
Pozdrawiam serdecznie Urszula Żukowska

“Dziękuję:)
Co do programu Kobieca Moc – to po początkowo czułam się fatalnie, ale po kilku dniach czyszczenia i uwalniania blokad zaczęło mi być znacznie lżej. I tak pozostało:) Teraz na co dzień żyje mi się znacznie milej i świat wokół wygląda jaśniej:)
Nie oczekiwałam zmian w zakresie pracy zawodowej, bo na tym polu na razie jestem usatysfakcjonowana, ale chciałam zmian w zakresie relacji. Częściowo to się udało. Uwolniłam się od kilku traum sprzed lat. Wyczyściłam relacje z Bratnią Duszą, z którą rozstaliśmy się w przykry sposób kilka lat temu, bardzo mnie to męczyło. Na razie Bratnia Dusza w postaci partnera życiowego nie pojawiła się, ale teraz mam nadzieję, że pojawi się!:)
Po kilku latach frustracji odzyskałam swoją dawną energię, a może nawet zyskałam jakąś nową?:)
Dziękuję za ten program!:) Pozdrawiam serdecznie,” Magdalena M.

Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów.
Jakiś czas temu druga firma nawiązała ze mną współpracę. na razie to początek:)
I jeszcze trzecia niespodzianka jest w drodze. Jeszcze raz jestem bardzo wdzięczna za Kobiecą MOC.” Agnieszka z Lublina


W wyniku programu Ania z Londynu dostała się do wymarzonej szkoły od września, już w pierwszych tygodniach programu Kobieca MOC, do której nawet Anglicy mają problem się dostać 🙂 – relacjonowała jej mama Grażyna na warsztatach Przyciągnij Miłość.
Cieszę się szczęściem tych wspaniałych kobiet, które dzięki skutecznym narzędziom i systemowi odzyskały swoją MOC.
Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę służyć pomocą oraz za takie wspaniałe wiadomości. Ilekroć czytam lub dowiaduję się od koleżanek kobiet, jakie moje studentki poczyniły wspaniałe transformacje, moje Serce raduje się 🙂 Dziękuję.


Twoja inwestycja to zamiast 697 zł, kliknij dołącz teraz


Pytania i odpowiedzi

* Co obejmuje nowy program nowych sesji audio online (gdziekolwiek mieszkasz)

Obecny czas zmian, wymaga dostosowania się do nowych energii i dlatego moją intencja są nowe ćwiczenia z energią podnoszącą świadomość, ?turbodoładowanie? by pomóc Ci przejść płynnie przez ten proces zmian jakie obserwujesz.
W programie 6 tygodniowym znajdziesz m.in: Moc Uwolnienia, Moc Wybaczenia, Moc Wdzięczności, Moc Pasji, Moc Obfitości (czasu, zasobów, relacji, miłości, pomysłów, pieniędzy?.) oraz coaching grupowy, odpowiedzi na pytania.
Tylko teraz w specjalnej Okazji ekstra tydzień na Moc Uwolnienia.

** Dla kogo idealny jest to program

Jeśli dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy, to koniecznie dołącz do nas teraz:
A. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze, albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz?
odkładasz marzenia na potem? czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój “szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych ? awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze?. Brakuje Ci motywacji i wsparcia? podjęcia właściwej decyzji?

*** Jak przebiega program Kobieca Moc?
Program coaching Kobieca Moc to edycja Audio Kobieca Moc – każda z edycji jest inna, inne są ćwiczenia i inny coaching. Fenomenalne Sesje AUDIO z ćwiczeniami . Sesja Moc Uwolnienia dwukrotnie – każda inna. W ten sposób zyskasz ekstra, podwójny czas na tę jakże istotny element, by zrobić miejsce na to czego pragniesz w swoim życiu z głębi serca!
Trudno jest opisać jak działa silnik samochodu, tak samo trudno opisać jak zbudowany jest “silnik” Kobieca MOC. Faktem jest, że ćwiczenia są skuteczne w tematach aktywowania mocy w różnych obszarach, czy to uwolnienia blokad, czy to realizacji pasji czy to efektów finansowych jakimi dzieliły się uczestniczki w audio powyżej …

Czy można zapłacić za kurs Kobieca moc w Euro?
Tak, przechodząc przez sklep bezpieczne płatności “następny krok” wybierasz opcje paypal i płacisz w wybranej przez siebie walucie. Jest przeliczane przez paypal. Tutaj >>>

Czy Kobieca moc 3.0 jest kontynuacja 2,0?
Każdy program jak zauważysz w opisach ma zupełnie inne ćwiczenia. Nie jest to kontynuacja, aczkolwiek te same Panie brały udział w wielu edycjach zwiększając swoje efekty.
np. Kobieca Moc 1.0 choć aktywuje te same moce co Kobieca Moc 2.0 ma inne ćwiczenia, kolejne programy KM aktywują kolejne moce… Moc uwolnienia wygląda inaczej w każdej z edycji programu.

Czy z materiałów 5 tygodniowego kursu można korzystać dłużej? (często jestem w podróży i nie mam możliwości słuchać sesji)
Tak, masz 6 miesięcy na korzystanie z programu i wsparcia Agnieszki na forum wsparcia pod sesjami audio, to dużo czasu.


Cały program bazuje na autorskich skutecznych metodach Agnieszki Przybysz plus jej wsparciu pod sesjami przez 6 miesięcy.
W każdym tygodniu programu – można zadać pytania i otrzymać odpowiedzi adekwatne do Twojej sytuacji oraz praktyczne wskazówki. Ponadto program powtórzysz kilkakrotnie w postaci audio, o dowolnej porze dnia i nocy – co cenią sobie uczestniczki. Gdziekolwiek jesteś na plaży, w podróży ….


TERAZ DOSTĘP AUDIO: DO nowej edycji sesji grupowych. Ekstra bonus w postaci zamkniętej telekonferencji (dostęp telefon/skype). Otrzymasz od nas proste instrukcje – numer stacjonarny telefonu, by do nas dołączyć na żywo plus dostęp AUDIO., co bardzo cenią sobie uczestniczki, gdyż na zajęciach stacjonarnych – warsztat przerabia się raz, a tu możesz korzystać w dzień i w nocy z sesji. To cudowne :).


Jeśli to co czytasz dotyczy Twojej sytuacji to masz wiele do zyskania dzięki naszej pomocy w Kobieca MOC, obojętnie jaką edycję kilkutygodniową Kobieca MOC wybierzesz z pewnością będziesz zadowolona tak jak nasze uczestniczki.coaching Kobieca MOC
6 tygodni sesje online
wersja Audio do powtarzania
forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy
Wartościowe bonusy
Twoja inwestycja w Siebie teraz zamiast 1694 zł tylko 697 zł

dolacz-do-nas

Inwestycja w 2 ratach po 347zł (druga w 3-cim tygodniu), skorzystaj tutaj >>>


Wszystkie zamówienia na programy realizowane są od razu przez sklep online z certyfikatem SSL – dostęp do programów wysyłany jest na podany adres email – natychmiast po potwierdzeniu płatności online. W przypadku przelewu na konto poniżej tej strony – prosimy o potwierdzenie na email ap@coachinginstitute.biz (wyślij w odpowiedzi na dowolny email od nas)

Jeśli myślisz o sesjach indywidualnych z Agnieszką Przybysz – pierwszym krokiem jest udział w proponowanym programie dla Twojego Dobra.

Nawet gdyby inwestycja w to wydarzenie była kilkakrotnie wyższa, to i tak jej wartość
jest znacznie wyższa, ile dla Ciebie jest warte:


Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie. Anna z Niemiec

Umorzono mi zobowiązanie plus ekstra pieniądze 2900 zł. Ania z Krakowa

Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera, a Spotkałam Bratnią Duszę.  Monika S. z Warszawy

Nauczyłam się przyjmowania nieoczekiwanych prezentów  wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuteria z diamentami plus spotkałam wzajemną Miłość – Bratniej Duszy,  Agnieszka z Krakowa / Norwegia

Zgłosiły się do mnie nowe firmy do współpracy plus mam stały dopływ klientów  Agnieszka z Lublina – własny biznes

Mam większą pewność siebie i lepsze radzenie sobie z wyzwaniami zdrowotnymi  Sylwia z okolic Poznania

Otrzymuje komplementy od klientów za profesjonalizm plus ponad 50 % wzrost dochodów / zarobków, w ciągu miesiąca, który stale utrzymuje się i wzrasta plus spotkanie Bratniej Duszy, dzięki nowego programowi Sekret Bratniej Duszy"  Aga z Gdańska

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30 %. Grażynka z Gdańska


Posłuchaj tych kobiet w audio


Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córki korzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce jest solistką w teatrze. jak w rodzinie Marii przy okazji mąż korzysta, własne firmy

Poczułam się pięknie w swojej kobiecości,
odczułam większe starania męża, romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji, zachęty męża, który nakłaniał jakbyś mogła to rób stale te programy.  Kasia SU prawnik

Po długich poszukiwaniach, w szybkim tempie przyszła
do mnie nowa praca wg. zamówienia ze wspaniałymi perspektywami rozwoju, upragniony remont mieszkania, by poczuć się lepiej. Małgosia z Warszawy

Przeszłam od straty do sukcesu i większej świadomości swoich wyborów zawodowych i biznesowych   Lidka z okolic Warszawy


Agnieszka-Przybysz-coaching-media-celbryci2 (1)


Rezerwuj oba programy
coaching Kobieca MOC – 6 tygodni (szósty ekstra) online
plus audio Kobieca MOC 3.0 – 7 tyg.

dnia 10 Lip 2017 o 14:53

Witam wszystkie kochane kobiety, uczestniczki kursu ale przede wszystkim Ciebie Agnieszko 🙂
Dziękuję, dziękuję, dziękuję
Już opowiadam
Jestem absolwentką 3 kursów (KM 3.0, KM 4.0 i ABC przyciągnij miłość). W moim życiu tak wiele się zmieniło, że aż trudno to wszystko opisać.
Pracuję naukowo (potrzebuję dotknąć, zmierzyć aby uwierzyć) stąd moje podejście początkowe było takie troszkę z niedowierzaniem ale zmiany jakie się dokonały w moim życiu są niesamowite na każdej płaszczyźnie życia.
Zacznę od zmian w mojej osobie:
Jestem pewna siebie, czuję się atrakcyjna i piękna, pokochałam siebie, czuję się szczęśliwa

Zmiany w pracy:
Jestem zdecydowanie bardziej szanowana, umiem wyznaczać swoje granice i o dziwo nawet moja szefowa je respektuje (uwierzcie dziewczyny – to cud 🙂 )

Z większą łatwością wykonuje swoje obowiązki, jestem bardzo doceniana, dostaję dużo komplementów. Z dużym zaskoczeniem dla siebie zostałam wybrana jako członek Rady Instytutu, zostałam członkiem dwóch komisji powstałej w obrębie naszego instytutu.
Słucham intuicji, szybko podejmuje decyzję, jestem traktowana jako osoba kompetentna i profesjonalna.
Oczywiście wcześniej też tak było ale w tej chwili jest dużo, dużo, dużo lepiej!
Ja odczuwam spokój i mam wewnętrzne przekonanie i ufam w to, ze wszystko co mnie spotyka ma sens, jest mi potrzebne i jestem prowadzona przez Siłę Wyższą.
Zmiany w życiu prywatnym:

I tu wisienka na torcie 🙂
Dziewczyny kochane, spotkałam bratnią duszę, właśnie mój ukochany przeprowadza się na stałe do Polski (po 25 latach pracy we Włoszech), oświadczył się i jest pewien, że jestem kobietą jego życia.
Rozumiemy się w pół zdania, jest dokładnie taki jak w zamówieniu – wszystko się zgadza.

Pokochał mojego syna z pierwszego małżeństwa, a mój syn pokochał go jak ojca.
Droga Agnieszko bardzo, bardzo dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna, i cieszę się, że spotkałam Cię na swojej drodze.

Wcześniej też się rozwijałam i dużo szukałam. Myślę, że ten czas przygotował mnie do tego by spotkać Ciebie i Twoje programy. Byłam gotowa by je odpowiednio przerobić i wyciągnąć dla siebie lekcje. Cały czas słucham i cały czas jeszcze pracuję z Twoimi nagraniami. Wiedz, że to co robisz przynosi wiele dobra i naprawdę pomaga odmienić życie z byle jakiego przepełnionego lękiem i troską w szczęśliwe i radosne.
Dziękuję
Z wyrazami największej wdzięczności i miłości, Ela

Jak interesują Cię oba programy jednocześnie fenomenalny 7 tygodniowy program audio Kobieca MOC 3.0 i coaching Kobieca Moc online – 6 tygodni z forum wsparcia 6 miesięcy – dołącz teraz w specjalnej okazji 947 zł za oba programy zamiast 2394 zł – przelew poniżej w specjalnej okazji. Rezerwuj 2 programy łącznie: – okazja tylko tutaj >>>
Z pewnością będziesz zadowolona


Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, po złożeniu zamówienia wyżej.

Tytułem: proszę wpisać wybrany program + nazwisko
(propozycje dostępne tylko w oznaczonym czasie)
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na nasz adres email by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

MASZ PYTANIE – Kliknij obok na pomarańczowy przycisk >>