Kobieca_moc_Agnieszka_Przybysz

Wzmocnij “Pewność Siebie”, by Przełamać Wewnętrzne,
Ukryte Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC
byś miała Życie, które Pokochasz z Pasją


Aktualną propozycję znajdziesz teraz poniżej – Nowy coaching Kobieca MOC audio sesje z praktycznymi ćwiczeniami/narzędziami w rozwoju osobistym i zawodowym przez 5 tygodni
lub fenomenaly w rezultaty Kobieca MOC 3.0 audio program 7 tyg. z forum wsparcia, z Agnieszką.

Kobieca Moc 3.0 – KM 3.0

Dla kogo jest idealny ten program:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– pokochać siebie bardziej
– otworzyć się na przyjęcie obfitości
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa, MOC Intuicji, MOC Pasji & Przywództwa, MOC Kreacji
– Kreatywności & Kobiecości i MOC Materializacji Twoich Pragnień, MOC Prosperity,
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty, albo rozwinąć biznes z pasją…

Przeczytaj więcej TUTAJ >>>

W najnowszym programie Kobieca MOC 3.0 aktywujesz:

MOC Uwolnienia = Moc Oczyszczenia
Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz
Korzyści:
uwolnienie blokad, więcej wolności dla ciebie

MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa
Jak wzmocnić Twoją pewność siebie i poczucie wartości
Korzyści:
nauczysz się od czego naprawdę zależy Twoja wartość, jak ją pielęgnować, jak zachować zdrowe poczucie wartości, bez względu na to co myśli Twoje otoczenie. Jak nie poddać się emocjom “życiowych pesymistów” cokolwiek zamierzasz robić w życiu osobistym lub zawodowym.

MOC Intuicji
Jak słuchać intuicji i jak rozpoznać “głos” intuicji versus logiki
Korzyści:
nauczysz się podejmować łatwo decyzje w zgodzie z intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, szybciej i z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe. Jakże to istotne szczególnie teraz w czasie burzliwych zmian i wielokrotności wyborów.

MOC Pasji & Przywództwa
Bądź Liderką Nowej Ery Prosperity otwartą na Boskie wsparcie Wszechświata
Korzyści:
umiejętność z większą łatwością realizowania twoich pasji, tworzenia tego czego zapragniesz ?.celów w zgodzie z samą sobą, mając wpływ na Twoje przeznaczenie i otaczający Cię świat. Wnosząc Twój wkład w życie innych ludzi. Transforumj Twoje życie -> Transforumj otaczający Cię świat

MOC Kreatywności & Kobiecości
Zakochaj się w sobie, bądź kobietą świadomą swojej kreatywności, unikalności i kobiecości
Korzyści:
docenisz Twoją piękną kobiecość, by pozwolić sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność

MOC Materializacji Twoich Pragnień
Zyskaj pełną jasność czego naprawdę pragniesz w życiu i naucz się jak z Boskim wsparciem Wszechświata zrealizujesz ją z łatwością
Korzyści:
zyskasz świadomość dokąd zmierzasz, poczucie sensu życia i Twoje osobistej dorgi, poczujesz się bardziej spełnienia jako kobieta? matka ? partnerka ? człowiek.

MOC Prosperity
Naucz się kierować swoją Energią & Emocjami, by Tworzyć Życie osobiste i zawodowe jakie Pokochasz.
Korzyści:
zrozumiesz jak tworzysz świadomie lub podświadomie, naucz się jakimi prawami rządzą się pieniądze i jak jedna rzecz powstrzymuje przypływ prosperity, pieniędzy i bogactwa do Twojego życia. Sam w sobie ten jeden sekret, gdy go poznasz i nauczysz się z niego korzystać jest wart więcej niż wielokrotność inwestycji w ten cały program.  


“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie.
Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.
Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie.
To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

“Co do warsztatu Kobieca MOC jestem zachwycona.
Fakt, że zbyt mało czasu być może poświęcam w tej chwili na odsłuchiwanie sesji, ale mimo to jest mi dużo lżej.
Czy jest możliwość przedłużenia dostępu do Kobiecej Mocy – już niedługo 4 sesja i mam wrażenie, jakbym miała nie zdążyć…
Świetne ćwiczenia…”
Pozdrawiam serdecznieUrszula Żukowska

“Dziękuję:)
Co do programu Kobieca Moc – to po początkowo czułam się fatalnie, ale po kilku dniach czyszczenia i uwalniania blokad zaczęło mi być znacznie lżej. I tak pozostało:) Teraz na co dzień żyje mi się znacznie milej i świat wokół wygląda jaśniej:)
Nie oczekiwałam zmian w zakresie pracy zawodowej, bo na tym polu na razie jestem usatysfakcjonowana, ale chciałam zmian w zakresie relacji. Częściowo to się udało. Uwolniłam się od kilku traum sprzed lat. Wyczyściłam relacje z Bratnią Duszą, z którą rozstaliśmy się w przykry sposób kilka lat temu, bardzo mnie to męczyło. Na razie Bratnia Dusza w postaci partnera życiowego nie pojawiła się, ale teraz mam nadzieję, że pojawi się!:)
Po kilku latach frustracji odzyskałam swoją dawną energię, a może nawet zyskałam jakąś nową?:)
Dziękuję za ten program!:) Pozdrawiam serdecznie,” Magdalena M.

” Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów.
Jakiś czas temu druga firma nawiązała ze mną współpracę. na razie to początek:)
I jeszcze trzecia niespodzianka jest w drodze. Jeszcze raz jestem bardzo wdzięczna za Kobieca MOC.” Agnieszka z Lublina

W wyniku programu Ania z Londynu ? dostała się do wymarzonej szkoły od września, już w pierwszych tygodniach programu Kobieca MOC, do której nawet Anglicy mają problem się dostać 🙂 – relacjonowała jej mama Grażyna na warsztatach Przyciągnij Miłość.
Cieszę się szczęściem tych wspaniałych kobiet, które dzięki skutecznym narzędziom i systemowi odzyskały swoją MOC.
Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę służyć pomocą oraz za takie wspaniałe wiadomości. Ilekroć czytam lub dowiaduję się od koleżanek kobiet, jakie moje studentki poczyniły wspaniałe transformacje, moje Serce raduje się 🙂 ? Dziękuję.

Wszystko co potrzebujesz, by aktywować Twoją Moc to dostęp do internetu, gdziekolwiek mieszkasz!
Twoja inwestycja to tylko 697 zł, kliknij dołącz teraz

  lub 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu)


Nowy program: coaching Kobieca MOC 4.0 sesje online
5 tygodni i ekstra tydzień na MOC Uwolnienia, teraz:


Jeśli chcesz mieć więcej energii, lepsze samopoczucie, więcej równowagi między życiem osobistym, a zawodowym, więcej radości, szczęścia w relacjach, chcesz czuć się jeszcze bardziej atrakcyjną kobietą (atrakcyjnym mężczyzną), a przy tym odkryć swoje pasje, jeśli ich nie znasz, realizować swoje pasje, więcej zarabiać lub utrzymać stan dotychczasowych zarobków z większą łatwością.
Cieszyć się życiem, które pokochasz, to doświadcz i poczuj co jest możliwe dla Ciebie teraz.

Wszystko co potrzebujsze, by aktywować Twoją Moc to dostęp do internetu i telefonu, gdziekolwiek mieszkasz!Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć na przycisk Dołącz do nas, by aktywować Twoją Kobiecą Moc teraz przy inwestycji w Ciebie 697 zł NOWE wspaniałe sesje coaching online – dostęp do AUDIO, gdziekolwiek mieszkasz przez 5 tygodni. coaching grupowy online dla Ciebie TERAZ w trakcie promocji. Plus Forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy. Sesje trwają od 60 do 90 min, w programie coaching grupowy, odpowiedzi na pytania oraz Nowe ćwiczenia m.in: Moc Uwolnienia – 2 tygodnie, Moc Wybaczenia, Moc Wdzięczności, Moc Pasji, Moc Obfitości (czasu, zasobów, relacji, miłości, pomysłów, pieniędzy?.) Dodatkowa ekstra sesja MOC Uwolnienia Gratis!.
Dostęp do wersji audio sesji..


Ważne: dostęp do programów przypisany jest do Twojego indywidualnego adresu email i IP. Dostęp co najmniej 6 mięsięcy pozwala na kilkakrotne przerobienie programu.W najnowszym programie Kobieca MOC coaching aktywujesz:

MOC Uwolnienia – 2 sesje (2 tygodnie)
Jak uwolnić ? poczyścić negatywne emocje z Twojego ciała i struktury energetycznej, które blokują przypływ dobra, tego co pragniesz w dowolnej dziedzinie życia.
Korzyści:
poczyszczenie kilkudziesięciu negatywnych emocji takich jak: złość, smutek, żal ? samotność?, by zyskać więcej spokoju, miłości…

MOC Wybaczenia
Jak zrobić miejsce w Twoim życiu na więcej tego czego pragniesz zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i związku czy też drodze zawodowej, biznesowej?
Korzyści:
nauczysz się wybaczać, odpuszczać, czyniąc to dla siebie, by nie nosić długie miesiące czy lata urazy, tych emocji, co powoduje stres, pogorszenie samopoczucia, a nawet uszczerbek na zdrowiu? choroby. Uniknąć tego co niszczy Twoje zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Bez zdrowia nie ma nic!

MOC Wdzięczności
Jak otworzyć się na dawanie i przyjmowanie tego czego chcesz, czy to wspaniała kariera, czy biznes z pasją czy też więcej miłości i radości życia? Jak doświadczyć równowagi między dawaniem, a przyjmowaniem. Jedno i drugie jest jednakowo ważne jak wdech i wydech, bez którego nie ma życia.
Korzyści:
zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością. Poznasz jaki ma ona wpływ na to co tworzysz każdego dnia i znacznie więcej? poczujesz jej moc.

MOC Pasji
Jak odkryć Twoje pasje i je doświadczać w życiu. A jeśli znasz swoje pasje jak je zacząć realizować z większym rozmachem dla dobra Twojego, a nawet innych ludzi.
Korzyści:
życie z pasją, życie z sensem każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu. Ile to jest warte? Bezcenne.

MOC Obfitości (czasu, zasobów, relacji, pomysłów, pieniędzy…)
Jak przyjmować i tworzyć obfitość świadomie i podświadomie
Korzyści:
poznasz praktyczny sposób tworzenia obfitości, tego czego pragniesz z większą łatwością w zgodzie z pragnieniami Twojej duszy, umysłu i ciała.


Po sesji Moc Uwolnienia Karla napisała Submitted on 2014/10/29 at 10:09 am
“Najważniejsze, że ćwiczenie, medytacja zadziałały fantastycznie. Leżałam na łóżku ze słuchawką telefonu i czułam przepływające fale ciepła na ciele, szczególnie w nogach i okolicy ud. Już wiem, że powoli wszystko zaczyna wracać i że nie można odpuszczać pracy nad sobą.
Poza tym zawsze obserwuję natychmiastowe efekty po medytacjach, które Pani prowadzi. Samej jest mi trudno wyciszyć się do takiego poziomu i osiągnąć tak głęboki relaks.
Cieszę się, że osiągnęłam stabilny poziom spokoju. Na ten moment to dla mnie najważniejsze.
Bardzo dziękuję za odpowiedź i poradę. Zaraz zabieram się za list uwalniający do Pana, który pojawił się w moim życiu zaraz po pierwszych ćwiczeniach bratniej duszy. Może dlatego tak popłynęłam w relacji z nim? Faktem jest, że jak tylko mi zaczęło zależeć na kontaktach z nim ? zatracałam swoją moc którą miałam na poczatku. I potem zniknął:( widocznie tak miało być.
Jeszcze raz WIELCE DZIĘKUJĘ! i chyba sobie też dziękuję, że wysupłałam ostatnie pieniądze i jestem tutaj :)))”


oto co mówią inne wspaniałe uczestniczki
po pierwszej nowej sesji na żywo online:


Twoja inwestycja to tylko 697 zł, kliknij dołącz teraz, zyskaj bezcenne ćwiczenia i wskazówki


* Co obejmuje Kobieca Moc coaching 4.0 – 6 tygodniowy program sesji online (gdziekolwiek mieszkasz)

Obecny czas zmian, wymaga dostosowania się do nowych energii i dlatego moją intencja są nowe ćwiczenia z aktualną energią podnoszącą świadomość, ?turbodoładowanie?, by pomóc Ci przejść płynnie przez ten proces zmian jakie obserwujesz.
W Nowym programie 5 tygodniowym znajdziesz m.in: Moc Uwolnienia, Moc Wybaczenia, Moc Wdzięczności, Moc Pasji, Moc Obfitości (czasu, zasobów, relacji, miłości, pomysłów, pieniędzy?.) oraz coaching grupowy, odpowiedzi na pytania. Plus Ekstra 6 tydzień.
Tylko teraz w specjalnej Okazji ekstra tydzień na Moc Uwolnienia.]

** Dla kogo idealny jest to program?

Jeśli dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy, to koniecznie skorzystaj teraz:
A. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze. Albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz?
odkładasz marzenia na potem? czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój “szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych ? awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze?. Brakuje Ci motywacji i wsparcia? podjęcia właściwej decyzji?

*** Jak przebiega program Kobieca Moc?
Program coaching Kobieca Moc to już kolejna NOWA edycja Kobieca Moc – każda z edycji jest inna, inne są ćwiczenia i inny coaching. Sesje AUDIO plus forum wsparcia z Agnieszką. Ponawiamy pierwszą sesję Moc Uwolnienia dwukrotnie. W ten sposób zyskasz ekstra, podwójny czas na tę jakże istotny element, by zrobić miejsce na to czego pragniesz w swoim życiu z głębi serca!
Trudno jest opisać jak działa silnik samochodu, tak samo trudno opisać jak zbudowany jest “silnik” Kobieca MOC. Faktem jest, że ćwiczenia są skuteczne w tematach aktywowania mocy w różnych obszarach, czy to uwolnienia blokad, czy to realizacji pasji czy to efektów finansowych jakimi dzieliły się uczestniczki w audio powyżej …

Cały program bazuje na autorskich skutecznych metodach Agnieszki Przybysz plus jej wsparciu pod sesjami.
W każdym tygodniu programu pod sesjami- można zadać pytania i otrzymać odpowiedzi adekwatne do Twojej sytuacji oraz praktyczne wskazówki. Ponadto program powtórzysz kilkakrotnie w postaci audio, o dowolnej porze dnia i nocy – co cenią sobie uczestniczki.

W nowej edycji sesje grupowe – dostęp AUDIO z nowymi ćwiczeniami, co bardzo cenią sobie uczestniczki, gdyż na zajęciach stacjonarnych – warsztat przerabia się raz, a tu możesz korzystać w dzień i w nocy z sesji. To cudowne <3. Jeśli to co czytasz dotyczy Twojej sytuacji, to masz wiele do zyskania dzięki naszej pomocy w Kobieca MOC, obojętnie jaką edycję Kobieca MOC wybierzesz z pewnością będziesz zadowolona tak jak nasze uczestniczki.

Rezerwuj oba programy
audio Kobieca MOC 3.0 plus coaching Kobieca MOC – 6 tygodni online


Jak interesują Cię oba programy jednocześnie fenomenalny 7 tygodniowy program audio Kobieca MOC 3.0 i coaching Kobieca Moc na żywo – online – 6 tygodni z forum wsparcia – dołącz teraz w specjalnej okazji 897 zł za oba programy zamiast 1194 zł – przelew poniżej w specjalnej okazji. Rezerwuj 2 programy łącznie: Kobieca MOc 3.0 audio plus coaching Kobieca MOC 4.0 online – okazja tylko 897zł, teraz tutaj >>>
Z pewnością będziesz zadowolona


coaching Kobieca MOC
6 tygodni sesje online
wersja Audio do powtarzania
forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy
697 zł

dolacz-do-nas

Kobieca MOC 3.0
fenomenalne 7 tygodni plus forum wsparcia
z Agnieszką przez 6 miesięcy, tylko 697 zł

dolacz-do-nas
lub 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu)

Wszystkie zamówienia na programy realizowane są od razu przez sklep online z certyfikatem SSL – dostęp do programów wysyłany jest na podany adres email – natychmiast po potwierdzeniu płatności online. W przypadku przelewu na konto poniżej tej strony – prosimy o potwierdzenie na email ap@coachinginstitute.biz (wyślij w odpowiedzi na dowolny email od nas)

Jeśli myślisz o sesjach indywidualnych z Agnieszką Przybysz – pierwszym krokiem jest udział w proponowanym programie dla Twojego dobra.


Jesteś absolwentką dowolnej edycji Kobieca MOC, skorzystaj z NOWYCH sesji coachingu Kobieca MOC sesje z ćwiczeniami audio tutaj >>>


MASZ PYTANIE: Napisz do nas na mail lub przez formularz, wyślemy szczegóły.


Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, po złożeniu zamówienia wyżej.
Numer konta jest w formularzu zamówienia.
Tytułem: proszę wpisać wybrany program + nazwisko
(propozycje dostępne tylko w oznaczonym czasie)
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na nasz adres email by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Twoje pytanie

    Przepisz kod z obrazka

    captcha