Wspaniała Miłość, Związki, Relacje Międzyludzkie, Rozwój Osobisty, Sekret: Psychologia o Miłości

Czego mężczyźni szukają w kobietach. Odkryj jeden z 4 sekretów.Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się czego chcą mężczyźni od kobiet, by chcieli je kochać i adorować, pozostać im wierni, oto co sami mówią mężczyźni, którym przysłuchuję się uważnie.
Jedna z 4 rzeczy, które prawdziwi mężczyźni chcą widzieć w kobiecie poniżej.

Wiele kobiet popełnia błąd myśląc, że mężczyźni potrzebują słabszej od siebie kobiety, by poczuć się silniejszym, mądrzejszym …
Lecz nie o takich mężczyzn chodzi kobietom. W głębi serca, kobiet nie interesują mężczyźni, którzy nie znają swojego poczucia wartości i potrzebują udowadniać swoją wartość w oczach kobiety.
Prawdziwy mężczyzna nie szuka kobiety, którą zdominuje i poczuje się z tym lepiej.

Prawdziwy mężczyzna szuka kobiety, która będzie go INSPIROWAĆ, tym co dzieje się w jej własnym życiu.

Prawdziwy mężczyzna chce mieć u swego boku kobietę, która go MOTYWUJE, ma pozytywny stosunek do życia i zajmuje się tym co ją pasjonuje.

Prawdziwy mężczyzna chce być z kobietą, która ma swoje CELE i wie czego chce od życia.

Wiele kobiet jest zajętych karierą, biznesem zapewne doskonale to wiesz z własnego życia. To co pasjonuje mężczyznę w kobiecie to fakt, że mimo iż jest ona zajęta, odnosi sukcesy, to robi przestrzeń dla związku.

Prawdziwemu mężczyźnie nie przeszkadza, że kobieta odnosi sukcesy lub zarabia duże pieniądze, tak długo jak nie jest przeciążona pracą i znajduje czas dla swojego mężczyzny.

Dotyczy to też mężczyzny, który zajęty jest robieniem kariery, rozwijaniem biznesu i nie pozostawia przestrzeni na intymną relację z kobietą – wtedy taki związek nie ma szans powodzenia. Taki mężczyzna nie ma szansy na utrzymanie związku ze wspaniałą kobietą, która dokładnie wie czego oczekuje i na co zasługuje (na miłość i obecność mężczyzny). Tak było z moją Bratnią Duszą wg Przyciągnij Miłość.

Trudno jest skupić się na związku jeśli milion spraw masz na głowie i stres absorbuje Ci życie.
Kiedy stres Cię ogrania i zmartwienia, trudno jest Ci skupić się na byciu tu i teraz – na „żeńskim aspekcie” Twojej wspaniałej kobiecości i czuć się seksowną.

Co często zdarza się wielu kobietom sukcesu, które funkcjonują w życiu zdobywając kolejne szczeble drabiny korporacyjnej lub kolejne cele biznesowe.

Prawdziwy mężczyzna doceni kobietę, która ma własną karierę i życie, a jej niezależność czyni ją jeszcze bardziej pożądaną przez mężczyzn.

Kiedy mężczyzna widzi, że skupiasz się na swoim życiu, zamiast “wieszać się na nim”, będzie wtedy chciał i pragnął Cię jeszcze bardziej i będzie stwarzał sytuacje, by przyciągnąć Twoją uwagę.
Jedną z 4 rzeczy, które prawdziwi mężczyźni chcą widzieć w kobiecie to NIEZALEŻNOŚĆ.

Jeśli jesteś odłączona od swojej uczuciowości, zestresowana i niecierpliwa czując, że masz tak wiele jeszcze zrobić … wtedy mężczyzna nie będzie czuł się zainspirowany przez Ciebie i nie będzie tak bardzo pożądał Cię na planie fizycznym i emocjonalnym.

Aby pomoc Ci odkryć sekret jak poukładać Twoje życie tak, aby w naturalny sposób przyciągać mężczyzn, zamiast ich odpychać stworzyłam wspaniały program: warsztaty relacji i rozwoju osobistego.

Musisz znaleźć równowagę pomiędzy byciem zbyt potrzebującą mężczyzny (czego nie lubią mężczyźni) a zbyt niezależną (nie dając mężczyźnie miejsca w Twoim życiu)

Musisz zacząć od zmiany przekonań i wzorców nt związków, uwolnienia toksycznych relacji z przeszłości, by zachować zdrową równowagę między byciem potrzebująca a niezależną.

Jeśli zdałaś sobie sprawę, że zapomnienie o przeszłości nie polega na znalezieniu nowego mężczyzny na otarcie łez, ale na zmianie przekonań i uwolnieniu przeszłości, by przyciągnąc wspaniałą miłość, to powinnaś to przeczytać teraz, klikając tutaj: abc przyciągnij miłość teraz >>>

Co o tym myślisz? Zapraszam zostaw komentarz i polub to, dziękuję.

Tags: , , , , ,


Polub nas i otrzymaj dostęp tutaj >>


Facebook Comments:

Leave A Reply (5 comments So Far)

*

 1. Ewa

  To prawda!…ale moim wymarzonym mężczyzną nie jest ten, który chce bym była niezależna, odnosiła sukcesy zawodowe. Mój wymarzony mówi: chcesz działaj, chcesz bądź cała moja. Mój wymarzony mężczyzna nie ma wobec mnie oczekiwań, bierze mnie taką jaką jestem. Kocha i cieszy się moją miłością. Czuję się osamotniona w swoim myśleniu i pragnieniu na tle współczesnych kobiet i mężczyzn. Mężczyzna to Yang, kobieta Yin. Nim bardziej jest to wyraźne, tym bardziej ekscytujące jest tego połączenie. Jestem niezależna, bo nie mam wyjścia… na razie :-)

  Pozdrawiam serdecznie!
  Ewa


 2. admin

  Miła Pani Kamilo,
  praktyku nauczymy Pania w programie ABC Przyciągnij MIłość proszę poczytać sobie co onne kobietki piszą. serdeczności AP


 3. Kamila

  Wiedza – owszem wazna, tylko jak zacząc ja praktykować?


 4. Christine

  Amazing!


 5. czeko.lady

  Coś w tym jest. Prawda :)

Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

RADIO Kobieca MOC

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:

Zapraszamy na Wakacyjna Miłość posłuchaj FRAGMENTY tutaj >>>>>>
Kategorie


Przyciągnij Miłość

Strona Główna
Książka
17 sesji coachingu relacji
O Agnieszce
Dla Mediów

Społeczność

Recenzje & Opinie
Facebook
ABC Przyciągnij Miłość
Kobieca MOC
MOC Mężczyzny

Pomoc

Obsługa Klienta
Sekret Miłości
Blog
Kontakt
21 dni Cudowne Relacje 

Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Pomoc

COACHING INSTITUTE, skrytka pocztowa 28,
00-950 Warszawa 1
email ap [@] coachinginstitute.biz

coaching relacji | coaching miłości

   

Coaching Institute, Polska
ap@ci.biz.pl
 

 
Google+