Odkryj Sekret ABC Przyciągnij Miłość
Jak Przyciągnąć Miłość do Twojego Życia i Poprawić Relacje w Obecnym Związku

[pro-player width=’480′ height=’341′ autostart=’true’ type=’video’]http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2011/04/Jak-Przyciagnac-Milosc-4.mp4[/pro-player]


Dodatkowy bonus: Kupon dla Przyjaciela za 97 zł na udział w warsztacie 26.11.11,
dostępny po dokonaniu Twojej rezerwacji, tylko dla 12 osób!


Jak zastosować prawo przyciągania w związkach miłości

* Jak działa intencja, byś spotkał miłość swojego życia.

* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety? jak sabotują one Twoje starania, by zyskać prawdziwą miłość. Jak ich unikać.

* Jak zrozumieć swoje wzajemne oczekiwania kobiet i mężczyzn w związku, byś stworzył udany związek, który przerośnie swoją jakością Twoje najskrytsze pragnienia.

* Jak możesz już teraz wesprzeć swoje poszukiwania wspaniałej miłości ? rozpoznać i zmienić wzorce myślowe nt miłości i związków, tak by kochać i czuć się kochanym!

* Jak uwolnić przeszłość, Twoich EX? zrobić miejsce na nowego partnera, tak byś mała jasność jakiego partnera chcesz zaprosić do swojego życia. (Wiele osób pomija ten etap i zdaje się na los lub przypadek, przyciągając toksyczne związki.)

* Uwierz w siebie ? jak podnieść Twoje poczucie własnej wartości, byś czuł się atrakcyjny jako kobieta lub mężczyzna.

* Jak poznać wzajemne wartości i się wzajemnie wspierać w związkach, i dlaczego znajomość wzajemnych wartości jest taka istotna, by przeżyć szczęśliwą miłość.

* Jak poznać naturalny sposób okazywania miłości Twój i Twojego partnera ? jak okazywać sobie uczucia w sposób taki jak partner tego oczekuje, mimo iż sam nie wie czego oczekuje.

* Jak złożyć zamówienie na właściwego partnera z dostawą do Twoich drzwi 🙂

* Jak wykorzystać techniki wizualizacji w praktyce, by wesprzeć Twoje działania na drodze do przyciągania wspaniałej miłości i doświadczyć kolejki osób, które chcą się z Tobą umawiać.

* Jak Przyciągnij Miłość System? zadziała na Twoją korzyść, gdy wykonasz proste 5 kroków? by rozpoznać swoją Bratnią Duszę ? prawdziwą miłość.


Do zobaczenia, wymarzony związek już czeka na Ciebie!


Tak, rezerwuję miejsce 26 listopada na warsztacie Przyciągnij Miłość – sekret relacji w Centrum Warszawy

Dodatkowy bonus: Kupon dla Przyjaciela za 97 zł na udział w warsztacie 26.11.11, dostępny po dokonaniu Twojej rezerwacji, tylko dla 12 osób!

Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt