“Kobieca MOC”

Skorzystaj z naszych propozycji *okazji* teraz poniżej:

Gratuluję, że powiedziałaś TAK na moje zaproszenie w bardzo specjalnej propozycji OKAZJI, by zbudować wzmocnić Twoje poczucie wartości w życiu osobisty i zawodowym, czuć się atrakcyjną Kobietą i więcej…

Obojetnie, który program wybierzesz, będziesz zadowolona. Zapoznaj się z opisami w linkach poniżej. Masz pytanie napisz w odpowiedzi na emial. Kod zniżkowy km50 ważny jest do 13.12.13 włącznie.

Aby pomóc Ci Odkryć i Aktywować 5 Kobiecych MOCY teraz. Uwaga: programy trwają 5 tygodni, nawet jak odpoczniesz sobie tydzień to masz do nich dostęp przez kilka miesięcy – co chwalą sobie uczestniczki to możliwość powtarzania sesji tyle ile zechcesz – jakbyś była na osobistym warsztacie ze mną w Twoim domu.


Kobieca Moc Wenus 1.0

Dla kogo jest idealny, gdy:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Celu życia, MOC Intuicji, MOC Kobiecości i MOC Przywództwa w kobiecym stylu
– pokochać siebie bardziej
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty

Co obejmuje:

Program 5 tygodni sesje z ćwiczeniami (dostęp przez Internet 24/7) + forum wsparcia z Agnieszką


Więcej nt programu Kobieca MOC Wenus 1.0 i opinie uczestników >>>

Potem wróć do tej strony, by skorzystać z tej propozycji TERAZ jak jest dostępna.  Całość 497 zł

Agnieszko! Wspaniały program Kobieca Moc Wenus! Jestem
już po wszystkich 5 krokach Niesamowita przemiana, chciałam się
podzielić z Tobą moimi odczuciami! Kiedy zaczynałam w moich myślach
czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość

Transformacja OGROMNA!

Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!

Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!

Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta S. (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

Cześć Agnieszko,
Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.

Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC Wenus ? robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012


Kobieca MOC 2.0

Dla kogo jest idealny, gdy:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Celu życia, MOC Intuicji, MOC Kobiecości i MOC Przywództwa w kobiecym stylu
– pokochać siebie bardziej
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty

Co obejmuje:

Program 5 tygodni sesje z NOWYMI innymi ćwiczeniami (dostęp przez Internet 24/7) + forum wsparcia z Agnieszką


Więcej nt programu Kobieca MOC 2.0 i opinie uczestników >>>

Potem wróć do tej strony, by skorzystać z tej propozycji TERAZ jak jest dostępna.  Całość 497 zł

Do niedawna nie uwierzyła bym, że sobie poradzę,
że cokolwiek DOBREGO MNIE SPOTKA. Uuuuuuu ?..a sporo tego się dzieje )

Uśmiechy od spotykanych ludzi, sprawy urzędowe jakoś znalazły łagodne dobre rozwiązanie, pracownicy w urzędzie sami zaproponowali pomoc w pewnej trudnej dla mnie kwestii, wcześniej 2 lata nie mogłam tego w żaden sposób ogarnąć Dziękuję sobie i Tobie za tę przemianę. Myślę że to faktycznie era podniesienia dla kobiet i uświadomienia sobie swojej siły. Ja nadal delektuję się swoimi maleńkimi sukcesami i tym, że w końcu zaczynam otwarcie wyrażać swoje zdanie i jeśli wyniknie sytuacja umiem również już wyrazić swoje niezadowolenie- dla mnie, to u mnie zaobserwowany ogromny sukces,bo tu miałam straszną blokadę!. Fajnie, że to u siebie zmieniłam i nadal zmieniam;)) Sylwia

Witaj Agnieszko i moje Drogie Koleżanki z warsztatów! Moja podróż z Wami przez 5 tygodni to wyjątkowy czas! Na ile wyjątkowy i magiczny ?-odkrywam to każdego dnia , każdego nowego dnia!
Odkryłam też, że wiele faktów zadziało się w minionych dniach- ale wcześniej nie zwróciłam na nie uwagi, byłam mało czujna? zbyt mało wyostrzyłam zmysły? Być może!Jedno jest pewnikiem- przez ostatnie 5 tygodni świat wirował wokół mnie w takim tempie (pozytywnym), że umknęło mi kilka znaczących zdarzeń!

Rodzina złagodniała, pseudoprzyjaciele ?wykruszyli? się, uporządkowałam sprawy zawodowe-bez lęku i strachu. Zadziało się to wszystko w tak naturalny sposób, że NIE ZAUWAŻYŁAM!! )

Muszę taż przyznać ,że sesje KMW 1.0 i 2.0- oceniając subiektywnie-mają potężną moc! ! Gdyby przyszło mi wybierać którąś z wersji, to powiedziałabym ,że jest część ćwiczeń z 1.0 , które bardziej ?docierają? do mojej struktury, a część z 2.0.

Świetnie zatem,że mamy dostęp do obu wersji.

Chcę bardzo podziękować Agnieszko za Twój czas, wiedzę, doświadczenie, które mi przekazałaś.

Do usłyszenia. Pozdrawiam wszystkich ciepło!

Ewa

Zauważyłam u siebie postępy, co jest dodatkowo bardzo budującym uczuciem.

Moja intencja o uwolnienie myśli związanych z panem x, zmierza w dobrym kierunku. Myślę już mniej o nim, ale najważniejsze w większości cieszę się że nam się nie udało i jestem mu wdzięczna z całego serca że wybrał inną Bywają też smutne chwile kiedy dalej żałuję, ale jest tego zdecydowanie mniej

Kolejną rzeczą która zmieniła się, jest to że więcej się uśmiecham, zauważyli to ludzie z pracy i dziwią się dlaczego zawsze kiedy mnie widzą jestem uśmiechnięta.

Inną moją zmorą były lustra w pracy, w toaletach. Zawsze przemykałam ukradkiem żeby na siebie nie spojrzeć, związane zapewne z brakiem akceptacji siebie i swojej fizyczności. Teraz nie unikam już luster a nawet patrzę w nie z odwagą. Do swojego odbicia też czasem się uśmiecham i pozwalam sobie na ?szaleństwo? w postaci autokomplementu np. ?ładnie dziś wyglądam?

Usłyszałam też, od mojego Taty że jest ze mnie dumny, nie pamiętam kiedy mi to ostatnio powiedział, a nawet nie mam pewności czy w ogóle kiedyś mówił.

Dziękuje bardzo i ogromne ukłony za ten program, Ania

ABC Przyciągnij Miłość
System

Dla kogo jest idealny, gdy:
– szukasz miłości
– chcesz poprawić relacje z ludźmi
– uwolnić przeszłość i EX partnerów
– pokochać siebie bardziej
– Przyciągnąć nową miłość

Co obejmuje:

Program 5 tygodni na wideo + materiały ćwiczenia (dostęp przez Internet 24/7 – ponad 18 godz.) + forum wsparcia z Agnieszką


Bezpieczne płatności z certyfikatem SSL razem:

Więcej nt programu ABC Przyciągnij Miłość i opinie uczestników >>>

Potem wróć do tej strony, by skorzystać z tej propozycji TERAZ jak jest dostępna. Całość 497zł

“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc Wenus. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie. Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.

Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie. To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie, Kasia K. (W ciągu 2 miesięcy w programach, po bilansowaniu) 01/2013

“Dzięki Kochana, wyczuwasz mnie doskonale. Ja fruwam. I jestem na jakiejś innej planecie. Jestem Ci niezwykle wdzięczna, że mnie pilnowałaś i kazałaś dokładnie przemyśleć to zamówienie i szczegółowo wszystko opisać. Słowo stało się ciałem 🙂 🙂

Jakoś tak szybko pokonujemy kolejne etapy – poznajemy swoich znajomych ….w tzw. międzyczasie zaliczyliśmy nawet romantyczny wypad do Berlina. Oj dzieje się dzieje.

Cudnie, że będzie kolejne spotkanko, bo je po prostu uwielbiam. I z chęcią poopowiadam babeczkom, jak Twoje programy genialnie działają. Pamiętasz, jak się zarzekałam, że w sumie to jest mi chwilowo dobrze solo i nie muszę jakoś szybko materializować związku? 😉 😉
Monika

 

Jeśli myślisz o sesjach indywidualnych z Agnieszką Przybysz – pierwszym krokiem jest udział w proponowanym programie dla Twojego dobra, a jeśli to zrobiłaś napisz mail.
Wybierz najpierw jeden z wybranych programów i skontaktuj się z nami – podamy dostępność terminów sesji 1 na 1: ap@ci.biz.pl

Jeśli interesują Cię oba programy jednocześnie KMW 1.0 i KM 2.0 – w specjalnej okazji 797 zł za oba programy – przelew poniżej.

Wspaniałych Relacji i Związków z Mocą w 2013/2014!

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, po złożeniu zamówienia wyżej.
Coaching Institute spółka
Nr konta PL 21116022020000000163582390
Tytułem: proszę wpisać wybrany program + nazwisko
(propozycje dostępne tylko w oznaczonym czasie)
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na adres ap@ci.biz.pl, by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt