Seks & Duchowość i Przyciągnij Miłość,

byś Cieszył się Cudownym Związkiem

coaching relacji intymnejWarszawa 3.02.2016r.
Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Agnieszka Przybysz, ekspert relacji, autorka bestsellerów Przyciągnij Miłość.

Przygotowuję coś specjalnego, co dotyczy Ciebie.
Tak wiele jest chaosu w interpretacji relacji intymnych i seksualnych, wszystko sprowadza się do technik zamiast do tego, czym w istocie jest Twoja seksualność i czym są wspaniałe relacje intymne w związku. Jak korzystać z bogactwa Twojej seksualności, by tworzyć to czego pragniesz, bynajmniej nie ogranicza się to do “nowego życia”.

Jeśli czujesz się mało komfortowo ?w sypialni? i kontaktach intymnych z partnerem.przyciagnij-milosc-jak-kontrolowac-EMOCJE

Jeśli czujesz, że życiowe obowiązki przeciążyły Cię i oddalają Cię od bliskości, a może nawet już brakuje Ci sił na dobry seks.

Jeśli czujesz, że coś Cię powstrzymuje albo blokuje przed ekspresją seksualną w związku partnerskim lub małżeńskim. Czas obalić mity.

Jeśli nie czujesz satysfakcji podczas kontaktów seksualnych, a robisz to po to by zaspokoić potrzeby partnera.

Jeśli godzisz się na kiepski i przypadkowy sex, gdyż nie masz stałego partnera.

Jeśli czujesz, że uprawianie dużo seksu kłóci się z Twoim światopoglądem, przekonaniami lub duchowością.

Jeśli chcesz wnieść więcej pasji do Twojego związku i relacji intymnych.

Chcę podzielić się z Tobą moimi odkryciami, które pomogą Ci zyskać więcej spełnienia w życiu intymnym i seksualnym, obalić mity na temat seksu i wnieść więcej światła, do tego czym jest udany seks i jakie ma znaczenie w Twoim życiu…Tymczasem posłuchaj teraz co mówi znana pisarka Małgorzata Kalicińska o seksie i intymności w związku, poniżej:

 

Dla kogo jest ten program idealny:

* Dla osób w związku, które chcą wnieść więcej pasji w życie intymne
* Dla singli, którzy nie chcą powtarzać błędów w relacjach intymnych
* Dla osób, które chcą świadomie cieszyć się swoim rozwojem osobistym i piękną seksualnością jednocześnie.

 

 

seks-love-tv-milosc-duchowosc-coaching Przyciagnij-Milosc seks-love-tv-milosc-duchowosc-coaching Przyciagnij-Milosc kobieta i mezczyzna seks i intymność Przyciagnij-Milosc

Chcesz być powiadomiony jako pierwszy kiedy ruszy program z dostępem online w zaciszu Twojego domu z zachowaniem intymnej atmosfery sesji i poufności, kliknij bez zobowiązań na przycisk [Jestem Zainteresowany >>].

W pierwszej kolejności otrzymasz pełne informacje o kursie – programie oraz audio z ćwiczeniami: 3 Kroki do Życia z Pasją. A już teraz na drugiej stronie zdaj mi pytania, na które szukasz odpowiedzi, dotyczące Twoich intymnych relacji w związku ? przez ankietę anonimową.

Dbamy o to, byś w tak delikatnym i ważnym temacie czuł się komfortowo i swobodnie. Dlatego śmiało kliknij [Jestem Zainteresowany >>] i podaj najlepszy email. Wyślemy Ci pełne informacje i zadaj proszę nurtujące Cię pytania w relacji intymnej, na które odpowiem.