Witam serdecznie,

Dziękuję z całego serca za doświadczenia podczas coachingu i to, że mogłam Ci służyć moim sprawdzonym systemem Przyciągnij Miłość.

Dostałaś gotową receptę  na sukces w relacjach? przepis jak budować wspaniałe relacje zarówno w środowisku osobistym jak i zawodowym.

Wiem, że to znaczący krok w Twoim rozwoju dlatego gratuluję Ci serdecznie podjęcia tego kroku.

Z radością przekazałam Ci narzędzia pomocne w transformacji Twojej relacji z samą sobą i z innymi ludźmi, teraz wdrożenie ich leży w Twoich rękach.

Wiem, że często pojawia się wiele przeszkód na drodze, by zacząć działać?

Wiedz, że nie jesteś sama-sam!

Aby utrzymać Twój poziom motywacji lub wręcz pomóc Ci zmotywować się w działaniu, zainspirować i utrzymać tę wspaniałą dawkę pozytywnej energii przez kolejne tygodnie i miesiące, co znacząco wpłynie na poprawę Twego samopoczucia i relacji z innymi ludźmi, postanowiłam zaproponować Ci wsparcie.

Dlaczego to robię?

To wsparcie miało znaczący wpływ na sukces w relacjach i miłości wielu moich studentów  i absolwentów Przyciągnij Miłość System, dlatego ufam, że Tobie też pomoże jak je zastosujesz.
Moją intencją jest byś był szczęśliwy w relacjach i związkach.

Biorąc pod uwagę, że uczestnicy są z różnych miast i słuchając Waszych potrzeb proponuję wsparcie online przez skype – sesje w małej grupie we wtorki lub środy o godz. 20.00 przez kolejne 2 miesiące – (3 sesje w miesiącu).

6 sesji to minimum czasu jakie potrzeba
na wdrożenie narzędzi i utrzymanie poziomu energii  (co jest kluczowym elementem) ? podniesienie wibracji po to byś mógł nauczyć się nowych nawyków i przyciągać tym samym sytuacje, których chcesz doświadczać więcej w Twoim życiu, bo zasługujesz na miłość i wspaniałe relacje.

Dodatkowo dam Ci dostęp do zamkniętej części blog, by móc w każdej chwili zadać pytanie, podzielić się spostrzeżeniami, efektami i mieć kontakt z innymi uczestnikami grupy.

Dzięki sesjom zyskasz:

  • Możliwość coachingu indywidualnego w grupie w tematach relacji, miłości i związków.
  • Wspólne ćwiczenia, przez które przeprowadzę Cię na każdej sesji, by pomóc Ci uwolnić blokady, utrzymać wspaniałą energię, by być bardziej odważnym i atrakcyjnym w relacjach.
  • Odpowiedzi na pytania nurtujące Cię podczas procesu zmiany na lepsze.
  • Przede wszystkim moje wsparcie i grupy ? co jest bezcenne, by wzmocnić Twoje poczucie wartości.

Zastanów się proszę i odpowiedz sobie na pytania:

Ile jest warte dla Ciebie takie wsparcie w procesie budowania wspaniałych relacji i związków?

Jak będzie wyglądało Twoje życie jeśli nie dokonasz zmian na lepsze?

Co możesz zyskać podejmując działanie teraz, podnosząc poczucie wartości?

Co jest ważniejsze od Twojego szczęścia w relacjach?

Kliknij na link tutaj, by zarezerwować Twoje miejsce teraz

do miłego usłyszenia,

Agnieszka Przybysz

*Istnieje możliwość wydłużenia procesu ponad 2 miesiące na życzenie uczestników.

Rozpoczęcie 27 września wtorek godz.20.00 (skype:Coaching.Institute)

Zapisy trwają ap@ci.biz.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Tylko kilka miejsc w grupie!

Przekazałam Ci gotową receptę na sukces w relacjachprzepis jak budować wspaniałe relacje zarówno w środowisku osobistym jak i zawodowym.
Teraz wystarczy go zastosować.

Jakie efekty daje zastosowanie tego co przekazuję, oto email od jednej z uczestniczek ostatniego warsztatu:

Wed, 24 Aug 2011 15:32:59 +0200
“Droga Agnieszko,
To ja Tobie dziękuję za pomoc i wsparcie podczas warsztatu:). Jadąc na warsztat intuicyjnie czułam, że jesteś osobą, której można zaufać i która mi pomoże. I nie pomyliłam się. Techniczki, jakie nam podałaś są skuteczne. Minęło zaledwie parę dni, a ja już odczuwam ich pozytywne działanie (warunkiem jest jednak regularne ich stosowanie).
W niedzielę zaczęłam pisać listy uwalniające + prysznic mentalny. Pierwszy napisałam do ojca, potem do mamy, wczoraj do siebie i poczułam się o wiele lepiej, lżej mi się zrobiło na duszy:). Muszę przyznać, że miałam duże problemy z ich spaleniem (być może zły papier wybrałam), ale w końcu dałam radę i czuję się doskonale.
Codziennie słucham tych swoich “mantr”, tak jak zalecałaś od 1 do 1,5h i również je zapisuję, by cały czas istniały w mojej świadomości.
Bardzo ucieszyła mnie Twoja propozycja ponownego kontaktu. Chętnie będę uczestniczyć w cotygodniowych sesjach. Pozdrawiam, Edyta”

Wiem, że może trudno Ci się zmobilizować do działania, w grupie z moim wsparciem jest łatwiej Kliknij na link tutaj, by zarezerwować Twoje miejsce teraz

Odkryję przed Tobą kolejne ekscytujące tajemnice udanych relacji

Do usłyszenia 🙂

Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt