SEKRET Bratniej Duszy Przyciągnij Miłość

Dla kogo jest idealny, gdy:
– chcesz przejść od marzenia o miłości do radości w miłości
– uwolnić głęboko ukryte blokady, by spotkać Bratnią Duszę
– aktywować MIŁOŚĆ w Tobie pokochać siebie bardziej

Co obejmuje:

1. Program warsztatu AUDIO – 5 unikalnych sesji z NOWYMI ćwiczeniami (dostęp online przez internet) coaching (pytania & odpowiedzi) + dostęp bilansowanie
2. Bonus forum wsparcia online 21 dni coaching (pytania & odpowiedzi) z Agnieszką (wartość: 297zł)
3. Bonus za szybkie działanie teraz: Sekret Randkowania (wartość: 127zł)
Bezpieczne płatności z certyfikatem SSL razem: Inwestycja w całość tylko: 947zł
Dodatkowo Sekret Randkowania – bonus za szybkie działanie teraz!

“Ta dwudniowa sesja to chyba jakiś przełomowy moment dla mie, bo zachowuję się zupełnie inaczej…Podsumowując: niezwykle wzrósł mój poziom samoświadomości, otworzyły się nowe źródła, nowe drogi. Ćwiczenie piątkowe uświadomiło mi, że nie trzymam już urazy do nikogo co jest chyba cechą charakterystyczną moich rodziców, siostry i rodziny mojej mamy. Uwalnianie blokad i przekonań ? poczułam co najbardziej mnie bolało w związkach. Granice ustawiłam naprawdę szczegółowo, ale chyba najwięcej frajdy sprawiło mi określenie mojej własnej wartości ? choć było tak trudne i męczące. A zamówienie na partnera też fajne …
No i od jutra dalej dbam o siebie i mój rozwój. Chcę nadal poszerzać swoje horyzonty.
Dziekuję za te sesje i Pani i wszystkim uczestnikom.
Serdeczności,” Joanna KM (uczestnik Sekret Bratniej Duszy, ABC PM)

“Dla mnie to było mega oczyszczające ćwczenie ? i właściwie ciągle pluskam się w tym czego doświadczyłam. Świadomość tego,że to ja jestem źródłem miłości i mogę ją dawać i przyjmować to piękne zakończenie tego ćwiczenia. Dziękuje za uświadomienie tego stanu :)” Monika S. (uczestnik Sekret Bratniej Duszy, ABC PM)

W dniu 2013-08-28 12:44, Ania napisał(a):
Agnieszko,
Przerobiłam Sekret Bratniej Duszy i jest GENIALNY. Zazwyczaj po nocy schodzi ze mnie pozytywna energia, którą sobie czasami wypracowuję w dzień. Nie wstaje z tą samą z którą zasypiam, a z tą negatywną sprzed ćwiczeń. Ale dziś jest lepiej 🙂 Bardzo potrzebowałam nowych ćwiczeń. Jestem strasznie zadowolona i żałuję, że nie przystąpiłam do któregoś z programów wcześniej. Widzę teraz, że co jakiś czas, nowy program i nowe ćwiczenia są bardzo potrzebne.
Wiem, że nie lubisz długich maili, ale pozwolę sobie opisać moje odczucia w związku z programem.

Sesja 1 i 2 bardzo oczyszczają, chociaż tego nie widać bezpośrednio w trakcie ćwiczenia, ale po chwili jest jakiś spokój. W moim przypadku jest podobnie jak u Sylwii, która się wypowiadała w 2 sesji. Mam problem z przywołaniem scen, a nawet z określeniem osób, których przekonania dotyczą i skąd się wzięły. Np. mam strach przed odrzuceniem, że ktoś będzie chciał być ze mną a później zmieni zdanie, że ktoś sobie kpi, że chce być ze mną. Zupełnie nie jestem w stanie wizualizować skąd ani w związku z kim się to zaczęło, nawet w bliskiej przeszłości nie jestem w stanie tego określić.
Nawet ten słup światła, który pojawia się w większości ćwiczeń, sprawia problem, ciężko go zobaczyć i zapominam, że powinien być podczas całego ćwiczenia. Mimo to działa, oczyszcza i uspokaja.

Ja należę do osób, które przed wejściem do samochodu, muszą wiedzieć jak ten silnik działa, dlatego mimo że czuje się fantastycznie, potem zadaje pytanie jak to działa, a niestety ta wiedza sprawia że traci to swoją magię.

W sesji 4, miałam ogromny problem z wypisywaniem swoich pozytywów, ale wymyśliłam że następnym razem przed tym ćwiczeniem, posłucham kilka razy pozytywnych komunikatów, stworzonych przy ABC PM.

A sesja 5 to oczywiście bajka 🙂 Bardzo potrzebne są takie pozytywne wizje i tu o dziwo nie miałam problemu 🙂 ….
Śmieszne, ale widziałam pana z przodu, tego z zamówienia, oczywiście bez twarzy bo to nieistotne, a z tyłu też czułam jakąś dziwną, nawet przerażającą obecność kogoś drugiego. Naprawdę wyobraźnia potrafi zaskakiwać, ja która mam problem z wyobrażeniem białego słupa światła, odczuwam coś tak dziwnego. Nie wiem skąd moja wyobraźnia to wymyśliła 🙂
Bardzo dziękuje za ten program, potrafi dać siłę i wiarę w lepsze jutro. I nie mogę doczekać się wieczoru i Kobiecej Mocy (sesja 1). Ania [uczestniczka ABC PM, Sekret Bratniej Duszy]

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, po złożeniu zamówienia wyżej.
Coaching Institute spółka
Nr konta 98 1160 2202 0000 0001 6348 3422
Tytułem: proszę wpisać wybrany program + nazwisko
(propozycje dostępne tylko w oznaczonym czasie)
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na adres ap@coachinginstitute.biz, by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Adres Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  Przepisz kod z obrazka

  captcha