Jedyny skuteczny program dla polskich kobiet,

w obecnych transformujących czasach!Poznaj ?Twój Boski Plan?, by Przełamać Wewnętrzne

Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC

byś miała Życie jakie Pokochasz z Pasją
Posłuchaj teraz: opinie uczestniczek: “od straty do sukcesu”:

nowa praca/ współpraca, zmiana wzorców, od 12 min 15 sec: relacje i wychowanie dzieci
w kontekście Kobieca MOC, budowanie większej pewności siebie – posłuchaj cenne wskazówki


Włącz głośniki, posłuchaj “back up” audio – obszerne fragmenty telekonfernecji “Twój Boski Plan” Życie, które Pokochasz

Sylwia, która włączyła się do rozmowy mówiła jak była poddana mobingowi i dzięki KMW jest dziś inną kobieta, dodatkowo napisała:
“Chciałam przesłać gorące podziękowania za Twoją obecność w moim życiu, bo to co dzięki Twojemu mentoringowi i prowadzeniu za rękę
dosłownie, osiagnęłam jest również Twoim sukcesem nie tylko moim, bez Twoich wskazówek długo stałabym jeszcze w miejscu ciągle rozpamiętując wyrządzone mi krzywdy.
Z CAŁEGO SERDUSZKA DZIEKUJĘ Z WDZIĘCZNOŚCIĄ.
Wybacz musiałam to napisać bo nie zdążyłam tego powiedzieć telefonicznie.” Sylwia J.

dolacz-do-nas

Skorzystaj teraz!

Dołączając do nas teraz otrzymasz dostęp do sesji Audio z ćwiczeniami
i forum wsparcia z Agnieszką online pod sesjami!

W dniu 08.02.2013 18:37, Jolanta S. napisał(a):
“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc Wenus!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!
Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta, Szwecja (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

Więcej refleksji i opinii uczestniczek Kobieca MOC Wenus po programie słuchaj i czytaj
w tutaj >>>


Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
poczucie bezpieczeństwa
ekspresja kobiecości
nowe kontrakty, nowi klienci…


Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tutaj >>>
Dołącz do nas sesje teraz


Sprawdź teraz Kobieca MOC 3.0, gdziekolwiek mieszkasz, kliknij tutaj >>>

NOWE wydanie przez 7 tygodni (dostęp audio do ponownego odsłuchiwania 24/7 przez kolejne miesiące). Wszystko co potrzebujesz to dostep do internetu).
Plus Prezent – 3 ekstra sesje grupowe z Agnieszką dla pierwszych 30 kobiet, przydatne narzędzia rozwojowe o wartości 499 zł dla Ciebie Gratis – w miarę dostępności Okazji.

Twoja inwestycja całkowita to 697 zł teraz
Decyduje kolejność zgłoszeń

Dołączając do nas teraz otrzymasz dostęp do sesji Audio z ćwiczeniami
i forum wsparcia z Agnieszką online pod sesjami.

Kobieca MOC 3.0 NOWA edycja – NOWE skuteczne ćwiczenia & narzędzia

Kiedy?

Edycja Audio + forum wsparcia z Agnieszką – przez 7 kolejnych tygodni przez internet tylko dla uczestników.
lub 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu programu) Aktywuj Kobieca Moc w 2 ratach po 357 zł teraz tutaj >>>>
Skorzystaj z rat, tylko jak planujesz być w całym programie, by nie tworzyć sobie negatywnej “karmy”


Oto co piszą i mówią kobiety na temat Kobieca MOC:

?Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.
Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.? Kasia Su.


?Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC Wenus. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów. Agnieszka P. Lublin


?Poczułam się naprawdę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę.? Monika S. Warszawa

Kobiety w tym programie i po programie doświadczyły rezultatów w następujących obszarach życia:

Odkryły cel życiowy
Zyskały więcej prosperity w życiu
Poprawę zdrowia i samopoczucia
Wiekszą kreatywność w pracy i biznesie
Rozwój zawodu, kariery lub biznes z pasją
Bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi
Owocnej współpracy między kobietami i wzajemnie motywującej zachęty?by zmieniać świat na lepszy.

Skorzystaj z wyjątkowje okazji coachingu na żywo przez telefon/internet teraz dla pierwszych 35 osób. Zrób sobie prezent, za który będziesz dziękować przez kolejne lata.

Masz pytanie? sprawdź i czytaj więcej tutaj: opis programu Kobieca MOC 3.0 i więcej opinii uczestniczek >>>

Rozwiń + poniżej:

[spoiler title=”Czy to jedyny termin KM 3.0?“] To jedyny skuteczny program dla polskich kobiet, w obecnych transformujących czasach. Skorzystały z niego i korzystają z niego Polki mieszkające w kraju i za granicą.
Pytania zadasz na forum pod sesjami ? masz wtedy pewność, że na Twoje pytania odpowiem na piśmie. Dostaniesz dostęp do nagrania z transformującymi ćwiczeniami tylko dla uczestników przez 6 miesięcy.[/spoiler] [spoiler title=”Czy jeśli przegapisz sesje, będziesz mogła je nadrobić?“] Tak, przerobisz sesję z ćwiczeniami we własnym tempie, będziesz mogła zadać pytania na forum wsparcia, przed kolejną sesją?[/spoiler] [spoiler title=”Co oznacza udział sesjach, gdziekolwiek mieszkasz?“] To oznacza dostęp przez internet…gdziekolwiek jesteś tyle razy ile zechcesz w trakcie trwania programu i 6 miesięcy forum wsparcia z Agnieszką. Udział w forum wsparcia da Ci możliwość zaadresowania twojej konkretnej sytuacji i odpowiedzi na pytania – szybki coaching.[/spoiler] [spoiler title=”Jeśli jestem spóźniona, czy propozycja uczestnictwa w programie warsztatu jest nadal aktualna?“] Nie jest za późno, masz do wyboru:
1) albo pomoc sobie i realizować ten fenomenalny program w wersji audio sesji tak jak to uczyniła zdecydowana większość uczestniczek Kobieca MOC, których referencje czytasz plus mieć dostęp do forum wsparcia z Agnieszką, gdzie możesz zadawać pytania. Ćwiczenia i tak robisz sama, słuchając sesji z Agnieszką.
Niestety nie powtórzymy go ponownie w takiej wersji – nawet za rok, gdyż sam w sobie program jest fenomenalny.

lub 2) możesz nic nie robić i czekać aż coś się samo wydarzy i zdać się na przypadek.
Życzymy mądrej decyzji dla Twojego dobra.[/spoiler] [spoiler title=”Jak to wygląda realizacja programu w praktyce?“] Przy rezerwacji programu Kobieca MOC 3.0 będziesz miała dostęp do sesji grupowych audio, możesz zadać pytania Agnieszce, w tym celu otrzymasz dostęp do forum wsparcia przez 6 miesięcy. Po dopełnieniu formalności wyślemy Ci od razu dane dostępowe. Bardzo prosto, jedyne o co prosimy, to zadbaj o dostęp do internetu. To proste.[/spoiler] [spoiler title=”Czy można zapłacić za kurs Kobieca moc w euro?“] Tak, przechodząc przez sklep bezpieczne płatności “następny krok” wybiera Pani opcje paypal i płaci w wybranej przez siebie walucie. Jest przeliczane przez paypal. Tutaj >>> [/spoiler] [spoiler title=”Czy Kobieca moc 2,0 jest kontynuacja 1,0?“] Nie. Każdy program jak zauważysz w opisach ma zupełnie inne ćwiczenia. Nie jest to kontynuacja, aczkolwiek te same Panie brały udział w wielu edycjach zwiększając swoje efekty.
np. Kobieca Moc 1.0 choć aktywuje te same moce, ale w inny sposób. Kobieca Moc 2.0 ma inne ćwiczenia, kolejne programy KM aktywują kolejne moce… Moc uwolnienia wygląda inaczej w każdej z edycji programu.[/spoiler] [spoiler title=”Czy z materiałów 5 tygodniowego kursu można korzystać dłużej? (często jestem w podróży i nie mam możliwości słuchać sesji)“] Tak, masz przynajmniej 6 miesięcy na korzystanie z programu i wsparcia Agnieszki na forum wsparcia pod sesjami audio, to dużo czasu.[/spoiler]

Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tutaj 697zł + bonusy >>> Dołącz do nas teraz


Możesz do nasz dołączyć ale tylko wtedy gdy masz intencje być w całym programie, gdy czujesz że coś Cię do niego przyciąga, czujesz potrzebę serca by tego doświadczyć choć nie wiesz dokładnie jak to wszystko będzie miało cudowny wpływ na twoje życie..

Tego nie musisz wiedzieć wystarczy, że zaufasz sobie swojej intuicji i mnie twojemu mentorowi, który przeprowadzi Cię przez ten proces z łatwością, tak jak to uczyniłam dla wielu innych kobiet i tysięcy kobiet w moich programach, dając im doświadczyć efekty dla duszy, ciała i na planie materialnym? Zapewniam Cię, że to będzie z pewności niezapomniane doświadczenie.

Jeśli, chcesz tylko zobaczyć z ciekawości jak wygląda pierwsza sesja ze mną i skorzystać z gwarancji zwrotu, a nie myślisz o całym programie, to nie dołączaj do nas, bo wtedy tworzysz negatywną karmę dla siebie, którą potem trzeba odpracować.


Opcja: 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu programu) Aktywuj Kobieca Moc w 2 ratach po 357 zł teraz tutaj >>>>