17 sesji audio-wideo coaching relacji Przyciągnij Miłość z bonusami

[pro-player width=’600′ height=’350′ autostart=’auto’ type=’video’]http://bonusy.przyciagnijmilosc.pl/2.mp4[/pro-player]

Dziś tylko 127 zł zamiast 197 zł wysyłka na Twój adres email

Tak, chcę otrzymać dostęp do 17 wideo coaching relacji Przyciągnij MIŁOŚĆ i poznać sekrety wspaniałych relacji i dostać bonusy. Sesje audio-wideo dostępne przez internet 24/7

Ile dla Ciebie jest warte zdobycie umiejętności budowania wspaniałego związku i relacji z ludźmi, podniesienie poczucia Twoje wartości i atrakcyjności?
Czy jest do warte tyle co kolejny markowy but, czy ciuch zapychający Twoją szafę?
Cokolwiek na siebie włożysz nie będzie miało wpływu na pozyskanie miłości czy poprawę relacji.

Tylko to co zrobisz dla Twojego rozwoju ucząc się budowania udanych relacji i związków, będzie procentowało przez wiele lat. Jestem tego pewna na 1000 %. To pewna lokata. Potem mi podziękujesz.
Jaką to ma dla Ciebie wartość, dla jakości Twojego dalszego życia?

Czy jesteś zadowolony z Twoich aktualnych relacji?
Ile Cię kosztuje teraz tkwienie w relacjach, których nie tolerujesz lub samotność w związku lub bez partnera?

To Twój wybór co zrobisz, lecz nie chcę byś cierpiał w związkach. Moją misją jest byś kochał bardziej, żył pełniej i działał z pasją teraz. Otrzymaj dostęp tutaj w promocyji teraz:

Dziś tylko 127 zł zamiast 197 zł wysyłka na Twój adres email

Coaching relacji na wideo w temacie budowania relacji i udanych związków wg Przyciągnij Miłość obejmuje 17 sesji wideo do samodzielnego korzystania. [Porady z książki w wersji audio-wideo łatwe do zastosowania].
Co 3-4 dni otrzymasz na email dostęp do kolejnego wideo z ćwiczeniami, wystarczy ok.15 min, by doskonalić Twoje umiejętności budowania relacji a co najważniejsze, by podnosić poziom pozytywnej energii, tak potrzebny Tobie w wyzwaniach dnia codziennego.

Co mówią studenci 17 sesji coachingu relacji:
?Chętnie podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami z udziału w sesjach na wideo coaching relacji Przyciągnij miłość. Jak już Ci wiadomo, zetknęłam się z Twoimi publikacjami jakiś czas temu i przeczytałam je. To przekonało mnie, że powinnam zająć się tym tematem bliżej.
Dlatego zamówiłam subskrypcję 17 sesji systemu Przyciągnij miłość w formie wideo, aby po kolei móc w zaciszu domowym przerobić zawarte w nich ćwiczenia.
Tylko czytając Twoje książki, nie potrafiłabym sama tego zrobić. Dopiero po robieniu ćwiczeń pod Twoim kierunkiem, słuchając Twojego głosu i wielu praktycznych wyjaśnieniach, uświadomiłam sobie, jakie błędy w przeszłości popełniłam, z jakimi przekonaniami i wzorcami z domu rodzinnego weszłam w moje dorosłe życie i wiele innych aspektów składających się na dotychczasowy przebieg mojego życia. Dzięki tym sesjom poprawiłam przede wszystkim relacje z samą sobą i jestem na etapie energetycznego uwalniania przeszłości z mojego życia.
Dodatkowo dzięki sesjom wideo, podjęłam decyzje o wzięciu udziału w Twoich warsztatach Przyciągani miłość w Warszawie w lutym tego roku. To było niesamowite doświadczenie otrzymać dostęp do dodatkowych narzędzi takich jak prysznic mentalny, listy uwalniające, wizualizacja ” Sięgnij gwiazd”, które to od tamtej pory codziennie stosuje. Pierwsze efekty już widzę. Udało mi się energetycznie uwalniać przeszłość i moje relacje z partnerem. Mam nowy pomysł na przyszłe życie zawodowe dla siebie, lepsze relacje z ludźmi na każdym poziomie, począwszy od służby zdrowia do relacji w miejscu pracy.

Bardzo odpowiada mi taka forma przekazu, gdyż oszczędza czas na kolejne wyjazdy do Warszawy, a to już jest bardziej skomplikowane i droższe przedsięwzięcie.
Reasumując, jestem bardzo zadowolona z możliwości jakie daje przekaz internetowy gdyż jak się przekonałam, daje nam studentom wysoką jakość przekazu przy jednoczesnej dużej oszczędności czasu i kosztów.
Jeszcze raz bardzo dziękuje Agnieszko za możliwość skorzystania z Twojego doświadczenia i możliwości poznania Cię osobiście.?
Z miłością i wdzięcznością
Hanna

 

Dziś tylko 127 złzamiast 197 zł wysyłka na Twój adres email

Uwaga: Kliknij na ekran “play” i wysłuchaj wideo – za chwilę pokarze się przycisk, by skorzystać z promocji – obowiązuje tylko w czasie jej trwania!

Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt