Poznaj Sekret Bratniej Duszy, by Przyciągnąć
i Zatrzymać MIŁOŚĆ Wspaniałego Mężczyzny
lub Wspaniałej Kobiety z Łatwością
Czego może się nauczyć, czym zainspirować 30, 40, a nawet 50 latka z historii tej kobiety:


Poznaj Wszystkie Sekrety Bratniej Duszy

Skorzystaj ze wspaniałej Opcji I lub Opcji II

OPCJA I: Sekret Bratniej Duszy obejmuje: 3 tygodniowy NOWY program audio dla uczestników (497zł) plus 6 miesięcy forum wsparcia z Agnieszką
obejmuje m.in:
-> Jak być niezwykle atrakcyjną kobietą bez względu na wiek i okoliczności? praktyczne porady
-> 38 i więcej sposobów na bycie seksowną dla swojego partnera
-> Jak uwieść wolnego mężczyznę wykorzystując to z czego korzystasz na co dzień (to nie to co myślisz)
-> Jak zrozumieć Jego najskrytsze potrzeby i strach
-> Jak prowadzić rozmowę tak jakbyś się z nim ?kochała?
-> 7 masowych błędów, których należy unikać, by Jego nie zrazić (o tym jeszcze nie mówiłam)
-> Jak wybrać właściwego partnera, sposób na wielu dostępnych ? oraz znacznie więcej, w tym autorskie ćwiczenia, które uwielbiają uczestniczki i uczestnicy 🙂

* Forum wsparcia z Agnieszką (wartość 397zł) ] 3 sesje online audio ponad 90 min przez internet + łącznie sesje pytania – odpowiedzi – coaching

* Ekstra sesje Miłość & Relacje w Rozkwicie coaching – pytania & odpowiedzi, dostęp do audio, przy rezerwacji w ciągu 3 dni od otrzymania email z dostępem do tej strony.


Otwieramy drzwi na 4 dni. Pospiesz się proszę. Od razu po dołączeniu do nas otrzymasz dostęp do wybranego programu.

Poznaj Sekret Bratniej Duszy, kliknij tutaj
zarezerwuj miejsce teraz tutaj >>>
Dołącz do nas na sesje teraz.


Sekret Bratniej Duszy 497zł
Warsztat online audio: 3 tygodnie.
Forum wsparcia dla uczestników przez 3 miesiące, bezpośrednio z Agnieszką

dolacz-do-nas


jednarozowo tylko 497zł tutaj >>>


ABC Przyciągnij Miłość
plus Bonus Sekret Randkowania (wartość: 297 zł)
Warsztat z Warszawy wideo online 5 tygodni, forum wsparcia z Agnieszką Przybysz 6 miesięcy.
Inwestycja w Twoje relacje to 597 zł teraz

dolacz-do-nas


jednorazowo tylko 597zł tutaj >>>

Interesują Cię oba programy łącznie: Sekret Bratniej Duszy + ABC Przyciągnij Miłość + Ekstra sesje Miłość & Relacje w rozkwicie – napisz do mnie.


W dniu 08.02.2013 8:07, Joanna KM napisał(a):
“Ta dwudniowa sesja to chyba jakiś przełomowy moment dla mnie, bo zachowuję się zupełnie inaczej…Podsumowując: niezwykle wzrósł mój poziom samoświadomości, otworzyły się nowe źródła, nowe drogi. Ćwiczenie piątkowe uświadomiło mi, że nie trzymam już urazy do nikogo co jest chyba cechą charakterystyczną moich rodziców, siostry i rodziny mojej mamy. Uwalnianie blokad i przekonań ? poczułam co najbardziej mnie bolało w związkach. Granice ustawiłam naprawdę szczegółowo, ale chyba najwięcej frajdy sprawiło mi określenie mojej własnej wartości ? choć było tak trudne i męczące. A zamówienie na partnera też fajne …
No i od jutra dalej dbam o siebie i mój rozwój. Chcę nadal poszerzać swoje horyzonty.
Dziękuję za te sesje i Pani i wszystkim uczestnikom.
Serdeczności,” Joanna KM (uczestnik Sekret Bratniej Duszy, ABC PM)

“Dla mnie to było mega oczyszczające ćwiczenie i właściwie ciągle pluskam się w tym czego doświadczyłam. Świadomość tego, że to ja jestem źródłem miłości i mogę ją dawać i przyjmować to piękne zakończenie tego ćwiczenia. Dziękuje za uświadomienie tego stanu :)” Monika S. (uczestnik Sekret Bratniej Duszy, ABC PM)


Więcej refleksji i opinii uczestników ABC Przyciągnij Miłość po programie słuchaj i czytaj w tutaj >>>


Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
uwolnienie byłych partnerów
lepsza komunikacja z byłym mężem, żoną
samoakceptacja i miłość własna
większa pewność siebie
spełnienie w związku
radość życia
nowe wspaniałe związki i przyjaźnie…


Skorzystaj teraz: dowiesz się m.in.: Jak pokonać opór | Efekty Renaty po 1.5 miesiąca w ABC Przyciągnij Miłość | Jak poradzić sobie z agresją do Ex partnerki – Twojego partnera | Jak Marta poprawiła błyskawicznie relację z szefem i dostała wartościowy prezent, co zastosowała | Czy ratować związek dla dobra dzieci czy lepiej odejść | Czym jest ćwiczenie bilansowania | Kiedy inicjować seks z Bratnią Duszą.

Poznaj Sekret Bratniej Duszy przez 3 tygodnie,

kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz >>>Decyduje kolejność zgłoszeń, by odebrać *Miłość & Relacje w rozkwicie*, Rezerwuj teraz:Jak dzięki Przyciągnij miłość uzdrowić relacje w rodzinie
Jak podnieść poczucie wartości i atrakcyjności
Jak mieć lepszą pracę, w której Cię doceniają i więcej…


OPCJA II ABC Przyciągnij Miłość Silverabc_przyciagnij_milosc_system


OPCJA II: ABC Przyciągnij Miłość obejmuje: 5 tygodniowy program na wideo + audio sesje z ćwiczeniami (wartość 1547 zł)
Krok A stań się atrakcyjny dla siebie i odzyskaj swoją własną atrakcyjność, jak odzyskać Twoje poczucie własnej wartości i atrakcyjności …
Krok B – uwolnienie przeszłości i zrobienie miejsca na nowy związek. Większość osób źle rozumie ten krok, tu nie chodzi o przeprowadzenie rozwodu i formalne odseparowanie się od Ex.
Krok C – zamówienie na nowego partnera, tak jak to uczyniły coachowane przeze mnie Anie, Anety, Asie, Agnieszki, Beaty, Kasie, Moniki, Magdy i wiele innych kobiet (a także mężczyzn – ten system wspaniale też działa u mężczyzn)

* Forum wsparcia z Agnieszką pod sesjami (wartość:397zł)

* PLUS Ekstra sesje Relacje & Miłość w Rozkwicie (wartość: 500zł) przy rezerwacji w trakcie trwania okazji!“Do Agnieszki trafiłam w momencie kiedy miałam problemy w pracy, jak również niezamknięty rozdział mojego życia osobistego (rozwód w toku, który ciągnął się od 2008r). Dzięki coachingowi nabrałam pewności siebie, osiągnęłam większy spokój wewnętrzny, stałam się bardziej otwarta w relacjach z ludźmi, nauczyłam się radzić sobie z nowymi wyzwaniami.
Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu.
Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera życiowego. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO“. Aga Wadowice

Asia trafiła do mnie, w dość spokojnym momencie swojego życia – niby nic złego się nie działo, ale jej ówczesny partner nie mógł się zdeklarować czy chce być z nią w związku?

On ciągle zwlekał i narzekał, że brakuje mu pieniędzy, a ona dawała jeszcze więcej i jeszcze więcej, po zastosowaniu narzędzi z abc przyciągnij miłość namówiłam ją by skorzystała z serwisów randkowych, dobrałyśmy portal i sformułowaliśmy prawidłowo profil. Wydawało się to prawie niemożliwe i dość trudne, ponieważ mieszkała poza granicami Polski, a chciała Tym razem spotkać Polaka i to jeszcze mieszkającego blisko niej.

Po miesiącu poznała wolnego mężczyznę, który odpowiadał jej zamówieniu na partnera, które zrobiłyśmy, z którym relacja rozwija się bardzo pozytywnie, oto co napisała:

“U mnie postępy w związku i życiu prywatnym. ..miałam interview (rozmowę o pracę), które miało zadecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie.
Przeniesienie mnie oznacza również, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego 🙂 Asia z Wojtkiem dziś są małżeństwem, mieszkają za granicą.

“Witam Pani Agnieszko,
Zdecydowanie polecił bym program ABC przyciągnij miłość innemu mężczyźnie, ponieważ przynajmniej w moim przypadku pisanie listów uwalniających dużo mi dało. Poczułem się lepiej jestem spokojny i nie myślę negatywnie o sobie i byłej miłości. Ciekawy jestem co będzie dalej”.

Ja napisałem trzy listy, a dziś będzie czwarty tym razem do siebie i muszę powiedzieć, że czuję się wyjątkowo dobrze. Przestałem negatywnie myśleć o byłej dziewczynie i nareszcie chce mi się żyć. Andrzej, czerwiec 2014

Uczestnicy w tym programie i po programie doświadczyli rezultatów w następujących obszarach relacji:
*lepsze relacje w rodzinie
*związek z Bratnią Duszą
*wolność od bolesnych wspomnień z przeszłości
*lepsza komunikacja z partnerem
*więcej romantyzmu, pasji i miłości w związku
*zrozumienie siebie i zbudowanie zdrowszej relacji ze sobą
*łatwiejsze wybory w życiu osobistym w zgodzie z Sercem
*więcej pewności siebie w relacjach i komunikacji z ludźmi
*lepsze relacje w środowisku zawodowymSkorzystaj z wyjątkowej okazji. Zrób sobie prezent, za który będziesz dziękować przez kolejne lata.


Poznaj ABC Przyciągnij Miłość kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tutaj 597 zł
plus forum wsparcia z Agnieszką >>> Dołącz do nas teraz


Masz pytanie? czytaj więcej o fenomenalnym programie ABC Przyciągnij Miłość System:tutaj >>>

“Jak wziąć udział w Sekret Bratniej Duszy”
To nowy program audio, pytania możesz zadać pod sesji, masz wtedy pewność, że na Twoje pytania odpowiem na forum pod sesjami. Otrzymasz od razu dostęp do nagrania tylko dla uczestników przez 6 miesięcy.

“Czy jeśli przegapisz sesją, będziesz mogła ją nadrobić?”
Tak, przerabiasz sesję z ćwiczeniami we własnym tempie, będziesz mogła zadać pytania na forum wsparcia pod każdą sesją i otrzymasz szybki coaching dotyczący Twojej sytuacji?

“Co oznacza udział w sesjach, gdziekolwiek mieszkasz?”
Oznacza dostęp do audio przez internet, online w przypadku nowych sesji audio pt. Sekret Bratniej Duszy 2.0. Oraz dostęp do wideo i audio, pdf – ćwiczenia w ABC Przyciągnij Miłość. Forum wsparcia pod sesjami da Ci możliwość zaadresowania Twojej konkretnej sytuacji i odpowiedzi na Twoje na pytania i szybki coaching.

“Jak wygląda realizacja programu SBD w praktyce?”
Przy rezerwacji programu Sekret Bratniej Duszy będzie miała dostęp do sesji grupowych w postaci audio, podczas których prowadzę wartościowe ćwiczenia i sesje, oraz mamy kontakt na forum pod sesjami, możesz zadać mi pytania. Czas trwania sesji 90 min plus. Otrzymasz dostęp do nagrania tylko dla uczestników i do forum wsparcia przez 6 miesięcy. Jedyne o co proszę zadbaj o dostęp do internet z dowolnego urządzenia stacjonarnego lub mobilnego. To proste.
Od razu otrzymasz dostęp do forum wsparcia z Agnieszką.

“Jak wygląda w praktyce realizacja programu ABC Przyciągnij Miłość?”
Przy rezerwacji programu ABC Przyciągnij Miłość będziesz miała dostęp do wideo z warsztatu Przyciągnij Miłość oraz sesji grupowych w postaci audio, podczas których prowadzę wartościowe ćwiczenia i sesje. Mamy kontakt na forum pod sesjami i widzimy jak sobie radzisz, możesz zadać mi pytania na forum wsparcia. Czas trwania sesji jest różny od 15 min do 60 min. Otrzymasz dostęp do nagrania tylko dla uczestników i do forum wsparcia przez 6 miesięcy.
Jedyne o ci potrzeba, to dostęp do internetu z dowolnego urządzenia stacjonarnego lub mobilnego. To proste.
Od razu otrzymasz dostęp do forum wsparcia z Agnieszką.


Dla kogo jest idealny SEKRET Bratniej Duszy i ABC Przyciągnij Miłość, gdy:

– szukasz miłości
– chcesz poprawić relacje z ludźmi
– uwolnić przeszłość i EX partnerów
– przyciągnąć nową miłość
– chcesz przejść od marzenia o miłości do radości w miłości
– uwolnić głęboko ukryte blokady, by spotkać Bratnią Duszę
– aktywować MIŁOŚĆ w Tobie pokochać siebie bardziej


Możesz do nasz dołączyć, tylko wtedy gdy masz intencje być w całym programie, gdy czujesz że coś Cię do niego przyciąga. Czujesz potrzebę serca, by tego doświadczyć choć nie wiesz dokładnie, jak to wszystko będzie miało cudowny wpływ na Twoje życie..

Tego nie musisz wiedzieć wystarczy, że zaufasz sobie swojej intuicji i mnie Twojemu mentorowi, ekspertowi relacji, który przeprowadzi Cię przez ten proces z łatwością, tak jak to uczyniłam dla wielu innych kobiet i tysięcy kobiet w moich programach, dając im doświadczyć efekty dla duszy, ciała i na planie materialnym? Zapewniam Cię, że to będzie z pewności niezapomniane doświadczenie.


“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc Wenus. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie. Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.

Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie. To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!! pozdrawiam serdecznie, Kasia K. (W ciągu 2 miesięcy w programach, po bilansowaniu) 01/2013Sekret Bratniej Duszy 447zł
warsztat online audio – 3 tygodnie.
Dostęp dla uczestników oraz forum wsparcia przez 3 miesiące, bezpośrednio z Agnieszką

dolacz-do-nas


jednorazowo tylko 447zł tutaj >>>


ABC Przyciągnij Miłość Silver
plus Bonus Sekret Randkowania
(wartość: 197 zł)
Warszta wideo online 5 tygodni, forum wsparcia z Agnieszką Przybysz 6 miesięcy.
Inwestycja w Twoje relacje to 497 zł teraz

dolacz-do-nas


jednarozowo tylko 597zł tutaj >>>

2 raty po 297zł tutaj >>>

Interesują Cię oba programy łącznie: Sekret Bratniej Duszy + ABC Przyciągnij Miłość + Ekstra sesje Miłość & Relacje w rozkwicie – napisz do mnie.


“Cześć Agnieszko,
Po bilansowaniu buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop…. fragment Kasia Su. (11/2012)


Dołączając do nas teraz otrzymasz dostęp do sesji audio online i forum wsparcia z Agnieszką!


Numer konta bezpośredniego jest w formularzu zamówienia.
Tytułem: proszę wpisać wybrany program + nazwisko
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na adres email, by otrzymać dostęp jeszcze dziś.