Poznaj Sekret Bratniej Duszy
Jak Przyciągnąć i Zatrzymać MIŁOŚĆ Wspaniałego Mężczyzny
lub Wspaniałej Kobiety z Łatwością

Podczas telekonferencji z uczestnikami 2018 r. poznasz m.in: to co nadal aktualne i ponadczasowe:

Kim są Bratnie Dusze…

5 jakości jakie kobiety szukają w mężczyznach, a mężczyźni w kobietach.

Jak spotkać tego właściwego partnera i dokonać właściwego wyboru.

Co Cię powstrzymuje przed miłością… {wspaniałe ćwiczenie}

Jak nie zatracać swojej mocy w związku w imię miłości, a pozostać sobą?

Jak poznać czy On/ Ona jest Twoją Bratnią Duszą.Ten bezpłatny webinar – konferencja odkrywa Sekret Bratniej Duszy, by przyciągnąć z łatwością miłość Bratniej Duszy lub wznieść na wyższy pułap zadowolenia związek, w którym jesteś i żyć pełnią życia. Otrzymasz dostęp na mail.

Ponadto dowiesz się jak możesz zyskać więcej mojego wsparcia i pomocy.
Zaproś na tę wyjątkową stronę świadome kobiety i koleżanki…

Witam Cię gorąco na stronie naszego wydarzenia. Cieszę się bardzo, że na tym bezpłatnym warsztacie pomogę Ci budować świadomość miłości, a także otworzyć drzwi do nowych możliwości dla Ciebie. Zarezerwuj czas i wyłącz inne destrukcje.
Tymczasem proszę podziel się tym zaproszeniem www.przyciagnijmilosc.pl

Jak zwykle nasze spotkania słyną z wartościowych treści i ćwiczeń. Do usłyszenia wkrótce!
Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz, pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka wielu sprawdzonych, skutecznych programów oraz wielu książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Nowej książki Kobieca Moc.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.

Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe praktyczne doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom kursów online w ponad 11 krajach Europy. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.
publikacje-Agnieszka-Przybysz