ABC Przyciągnij Miłość + Bilansowanie

Co obejmuje:

1. ABC Przyciągnij Miłość warsztaty 5 tygodni na wideo
2. forum wsparcia 5 tygodni z Agnieszką Przybysz
3. Bilansowanie – dostęp do sesji
Czym jest bilansowanie
Bilansowanie to proces uwalniania blokad pokoleniowych w relacjach i związkach ? efekty zastosowania są też w książce Przyciągnij Miłość.
Przykład: czasem dwoje ludzi jest ze sobą – męczą się, kłócą ale nie mogą się rozstać lub inny przykład dwojga ludzi: kochają się ale nie mogą być ze sobą z różnych względów. To kwestia karmy pokoleniowej z dawien dawna… lekcji jakie przyszli dokończyć i przerobić ze sobą teraz…
Bilansowanie uwalnia ich od tego ciężaru zgodnie z wolą osoby poddającej się temu ćwiczeniu – bilansuje lekcje i daje możliwość 2 scenariuszy dla najwyższego dobra obojga, by żyli w harmonii lub by każde poszło w spokoju w swoją stronę. To dotyczy zarówno relacji w rodzinie, związku lub relacji z innymi ludźmi np. w pracy lub biznesie.
Więcej nt bilansowania relacji w artykule Agnieszki tu >>>

Co obejmuje:
ABC Przyciągnij Miłość + Bilansowanie
Dodatkowo Sekret Randkowania – bonus za szybkie działanie teraz!Bezpieczne płatności z certyfikatem SSL przelewy24 razem: Inwestycja w całość: 997zł

“Cześć Agnieszko,
Po bilansowaniu buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop…. fragment Kasia Su. (11/2012)

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, po złożeniu zamówienia wyżej.
Coaching Institute spółka
PL 21116022020000000163582390
Tytułem: proszę wpisać wybrany program + nazwisko

Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na adres ap@ci.biz.pl, by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Twoje pytanie

    Przepisz kod z obrazka

    captcha